Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

AMOS a PowerPacked moduly

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    AMOS a PowerPacked moduly

    Zdárec, nemáte někdo náhodou šajna, jak do AMOSu dostat moduly packnuté Power Packerem, aby je uměl přehrát? Nejlépe kdybyste měli po ruce nějakou rutinu, která načte soubor, rozbalí do nějaké paměťové banky a odtud už ho budu moci přehrát. Nějakou dobu jsem hledal po netu a nic moc jsem nenašel, akorát tohle: http://home.arcor.de/testaware/Amiga/Sources/AProPoPaProjekt.txt, ale je to v němčině, kterou nevládnu a ani to snad nemá kloudné popisky.
    Díky

    ps. do zabaleného ABK jsem hudbu zkoušel konvertit, ale výsledky jsou oproti originálu děsivé a často nepoužitelné...

    #2
    Ja si matne pamatuju, ze na to byl snad nejaky handler, ktery to na pozadi umel rozpakovat. Bylo pak jedno, jakou palikaci pouzijes, proste pri pristupu na ten soubor handler zajistil, ze se do aplikace dostanou jiz rozpakovana data. Pouzival jsem to taky na hudebni moduly, aby se jich veslo vic na disketu. Je to transparentni, nesouvisi to primo s Amosem.

    Komentovat


      #3
      hmmm, to zní zajímavě, takový vylepšený libheader PP... no jo, ale co to bylo?

      Komentovat


        #4
        Ja jsem to pred casem nejak potreboval (prave abych precetl ty zapakovane moduly) a po chvili hledani na Aminetu jsem to nasel.

        Komentovat


          #5
          tak jsem našel PowerData, který splňuje to, co si napsal... bohužel je to ale shareware, který po 30ti minutách exne a tím pádem pro mě nepoužitelný...

          Komentovat


            #6
            Ja to tedka nasel taky. Fakt uz nevim co to bylo, mel jsem to jeste na A500, zkusim se podivat.

            Komentovat


              #7
              Nejspis bude is stejna vec pro XPK, ktera modul pro PP urcite ma.

              Komentovat

              Zpracovávám...
              X