Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Agent Mlíčňák (TeenAgent)

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Agent Mlíčňák (TeenAgent)

    Zdrávas, zrovna v pátek jsem tak nějak začal vzpomínat na nějakou pěknou adventuru a vybavil se mi Agent Mlíčňák, kterému dal nebývalé skvělý look i překlad od Anastasova... Trochu jsem pátral a nakonec našel i bezvadnou ECS verzi (jede v 256 barvách, čili konec povzdechům, že maximum uměl vytáhnout jen Universe, kterej byl ovšem s hatelností na štíru) a po pár peripetiích ji rozchodil. Ovšem mám jen PL a ENG verzi - nemáte někdo i CZ pro Amigu? Případně tucha, jak do PL/ENG dostat CZ texty?

    #2
    Ta co je na portále není v CZ?
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    Komentovat


      #3
      na portále je Agent Mlíčňák? No kurňa to jsem asi slepej, ale já ho tam nevidim kdyžtak mě naveď, jestli koukám blbě...

      Komentovat


        #4
        A tak se omlouvám. Já ho vlastně mazal, protože to byla PL verze.
        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

        Komentovat


          #5
          Mlíčňák na Amigu v CZ nevyšel. Co jsme s Chainem kontrolovali resources, tak ani formát textu není podobný, takže to nejde tak snadno, pokud vůbec.
          Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

          Komentovat


            #6
            hm, takže vpodstatě by se člověk musel dostat ke zdrojákům a překlepat ručně... a to asi nebude úplně reálný... škoda, no tak se spokojím s aglickou verzí, která ovšem není v textech tak nápaditá...

            Komentovat


              #7
              Ono mezi náma ta hra je u nás známá jako kvalitní jedině kvůli Andrewovu překladu. Hra je sice v pohodě i tak, ale ten překlad tomu dal šťávu, kterou Metropolis nezamýšleli. Každopádně je ještě možné, že nějak tu CZ přeportujeme, ale to nechci slibovat.
              Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

              Komentovat

              Zpracovávám...
              X