Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Schanim SW na Amigu 600

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Schanim SW na Amigu 600

    Ahoj, nasel jsem ve sklepe Amigu600 s disketovou jednotkou, ale nemam zadny SW. Muze mi prosim nekdo darovat/prodat nahrane diskety, predevsim s WB a nejake hry. Predem diky.

    #2
    můžu ti hodit nezbytnou disketu pro přenášení softu z PC a pár na nahrání...ale spíš se do ní kouni, jestli tam máš kablík k HDD, kup si Flash2IDE redukci, nějakou pěknou kartu, na PC si na to nahraj vše potřebné a můžeš si užívat komfortu s "tichým HDD" kdyby se ti nechtělo s obsahem sestavovat, můžu někam upnout obraz svého HDD z A600...

    Komentovat


      #3
      Disktety netreba, vse jde na HDD (nebo CF kartu) nainstalovat pres WinUAE, na portale je o tom par clanku.

      Komentovat


        #4
        S tou redukcí CF-IDE a kartou vopatrně, nejdřív ať se mrkne na verzi kickstartu, nebo taky může ostrouhat...

        Vem šroubovák, otevři A600 a najdi velkýho švába v patici se 40ti nohama ve dvou řadách vlevo dole na plošňáku. Opiš verzi - je to ten třetí řádek na něm a dej sem k posouzení...

        Komentovat


          #5
          mohl, mohl...ale když si jí připraví ve winuae, tak se i s x.300 potěší

          Komentovat


            #6
            Autorem citovaného textu je IDEfix Přejít na původní příspěvek
            S tou redukcí CF-IDE a kartou vopatrně, nejdřív ať se mrkne na verzi kickstartu, nebo taky může ostrouhat...

            Vem šroubovák, otevři A600 a najdi velkýho švába v patici se 40ti nohama ve dvou řadách vlevo dole na plošňáku. Opiš verzi - je to ten třetí řádek na něm a dej sem k posouzení...
            A nestačilo by A600 zapnout a přečíst si verzi kickstartu na obrazovce?

            Komentovat


              #7
              Himl, to mě ani nenapadlo, vzledem k tomu, že všude mam buď HDD nebo CF, tak jsem ji neviděl už drahně let a nějak sem si neuvědomil, že kromě verze 2.0 se tam objeví onen pro nás důležitý údaj v závorce (37.xxx)...

              Komentovat


                #8
                O: Schanim SW na Amigu 600

                Autorem citovaného textu je MisticJoe Přejít na původní příspěvek
                můžu ti hodit nezbytnou disketu pro přenášení softu z PC a pár na nahrání...ale spíš se do ní kouni, jestli tam máš kablík k HDD, kup si Flash2IDE redukci, nějakou pěknou kartu, na PC si na to nahraj vše potřebné a můžeš si užívat komfortu s "tichým HDD" kdyby se ti nechtělo s obsahem sestavovat, můžu někam upnout obraz svého HDD z A600...
                Ahoj, pokud je ta nabídka stále možná(?)...uvítal bych kdyby jsi někam ten obraz z tvojí A600 upnul. Mám objednáný šváb z německa kvůli verzi ROM, pak koupím redukci a CF kartu(asi 4GB). Jen nevím jak to pak všechno rozběhnu, nemám ani install disketu atd. Takže starý způsob posílání disktet poštou už asi moc aktuální není že? Škoda, rád bych pár věcí takhle sehnal, samozřejmě ne zadarmo.
                ♦A600 ♦A1200 ♦A1200

                Komentovat


                  #9
                  O: Schanim SW na Amigu 600

                  Autorem citovaného textu je Butterfly Přejít na původní příspěvek
                  Ahoj, pokud je ta nabídka stále možná(?)...uvítal bych kdyby jsi někam ten obraz z tvojí A600 upnul. Mám objednáný šváb z německa kvůli verzi ROM, pak koupím redukci a CF kartu(asi 4GB). Jen nevím jak to pak všechno rozběhnu, nemám ani install disketu atd. Takže starý způsob posílání disktet poštou už asi moc aktuální není že? Škoda, rád bych pár věcí takhle sehnal, samozřejmě ne zadarmo.
                  Neblbni, je jiná doba... Jestli máš PC seš za vodou, workbench a vše ostatní nainstaluješ na něm pod WinUAE. Návody najdeš na portále.

                  Komentovat


                    #10
                    O: Schanim SW na Amigu 600

                    Např. tohle lze použít?

                    Jediný iobchoďák v Trutnově. Nákup na splátky. Záruční a pozáruční opravy/servis - počítače,notebooky, telefony, tiskárny, monitory, televize..


                    Tzn. na PC přes tohle nainstaluju WB na CF? ...a starý gamesy někde nastahuju, a taky je tam natáhnu pomocí WinUAE a WHDload.

                    Omluva že se ptám na pro vás tak triviální otázky, ještě to tu nemám tolik pročtený a jsem vlastně reinkarnovaný začátečník který pamatuje leda poštu a dédéčka
                    Naposledy upravil Butterfly; 29.05.2012, 05:02:31.
                    ♦A600 ♦A1200 ♦A1200

                    Komentovat


                      #11
                      O: Schanim SW na Amigu 600

                      Jj, tohle můžeš použít ( mám podobnou od Königu ) nebo jakoukoliv co umí CF

                      Pak si ještě pořiď redukci PCMCIA/CF nejlépe od PRETECu a druhou CF kartu na přenos dat mezi PC a Amigou, aby si nemusel pořád kuchat tu CFku, co budeš mít uvnitř místo HDD...

                      Komentovat


                        #12
                        O: Schanim SW na Amigu 600

                        Tu co budu mít v PCMCIA, uvidí amiga jako druhý HDD? Takže ta uvnitř amigy bude jako HDD ze kterého budu bootovat do WB kde budu mít nainstalovaný WHDload(?)...a například v manažéru Dopus, bude tedy možné spravovat obsah obou HDD/CF?
                        Naposledy upravil Butterfly; 01.03.2012, 16:28:48.
                        ♦A600 ♦A1200 ♦A1200

                        Komentovat


                          #13
                          O: Schanim SW na Amigu 600

                          Ano, proste CF v PCMCIA uvidis jako CF0 a CF na IDE uvidis jako treba HD0. Proste CF0 se bude chovat jako USB flashdisk na PC.
                          I love Amiga

                          Komentovat


                            #14
                            O: Schanim SW na Amigu 600

                            Autorem citovaného textu je MisticJoe Přejít na původní příspěvek
                            můžu ti hodit nezbytnou disketu pro přenášení softu z PC a pár na nahrání...ale spíš se do ní kouni, jestli tam máš kablík k HDD, kup si Flash2IDE redukci, nějakou pěknou kartu, na PC si na to nahraj vše potřebné a můžeš si užívat komfortu s "tichým HDD" kdyby se ti nechtělo s obsahem sestavovat, můžu někam upnout obraz svého HDD z A600...
                            ...je tedy prosím ještě toto možné?
                            ♦A600 ♦A1200 ♦A1200

                            Komentovat


                              #15
                              O: Schanim SW na Amigu 600

                              Zřejmě to možné není.

                              Nevíte o nějakém softu či způsobu co by napravilo poškozenou disketu? Ještě před 14ti dny fungovala, a teďnemilá klasika Software failure..., zamrzí to jelikož jde o disk01 - Alien Breed: Tower Assault. Mám akorát disketu Tool disk, na tom je: FastDisk2, D-Copy, TurboImploder, DiskMaster, QBtools, ZeroVirus, VirKill, VirusX, PowerPAcker, Dcopy, Xcopypro, DMP, Opus atd. neumí to něco z toho? Já používal pouze Xcopy, TxEd a Opus. Vím že nejlepší řešení by bylo zprovoznění Whdload, to se mi ale zatím nedaří.
                              ♦A600 ♦A1200 ♦A1200

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X