Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Hry BIG TETRIS Anonymous

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Hry BIG TETRIS Anonymous

    Tady najdete dvě Amiga hry které jsem kdysi dávno udělal:
    http://www.volny.cz/fortsoft/software.htm

    #2
    Fortsoft? Slyším prvně? Byly by nějaké širší informace?
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    Komentovat


      #3
      No co dodat??

      Na Amigu jsem naprogramoval jen ty to dve hry a to uz v dobe kdy Amiga koncila.... BIG TETRIS se chvilku prodaval v obchode vydavatele jednoho casopisu tusim ze se to jmenovalo Amiga info nebo tak nejak, prodejnu meli na Praze 2...

      Komentovat


        #4
        Tetrisy mám rád a musím uznat, že to nevypadá zle, stahuju a hraju Škoda, že autor nemá nutkání se podílet na zdejším životě Amiga komunity.
        Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

        Komentovat


          #5
          nebo že alespoň nepracuje na svym jazykovym dovzdělávání.. Amigi, nevidělY to asi jenom ženský...
          Ale dík za to, doteď sem o tom ani nevěděl a ten tetris si určo rubnu.
          Na stole EUAE a WinUAE, exA1200 se slušnou výbavou, exA2000 HD 20MB a exA500 2x, aktuální jabka sem snad ani vypisovat nebudu

          Komentovat


            #6
            Má někdo staženou tu logickou hru Anonymous?


            Big Tetris je ke stažení tady
            I love Amiga

            Komentovat


              #7
              Tady:

              Amiga 1200, Micronik Mini-Tower, PiStorm32 Lite, FastATA 1200 MK-IV, Lyra 2, Indivision AGA MK3, ZIP 250MB, HP LaserJet 1100, interní HD mechanika (EXA), LinkSys EC10T​

              Komentovat

              Zpracovávám...
              X