Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Klávesnice - nefunkční klávesy

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Klávesnice - nefunkční klávesy

    Mám doma A1200 a nefunguje mi na klávesnici tlačítko ":". Ostatní jsem nezkoušel. Klávesnici jsem rozebral, na fólií byla nějaká tekutina, utřel, osušil a stále nic. Dá se někde koupit náhradní fólie ? Viděl jsem akorát celou klávesnici za cca 500,-, což se mi nechce.
    Amiga 500 - 512kb RAM
    retro.flashback.cz / flashback.cz

    #2
    Doporucil bych zkusit vsechny klavesy. Pokud jich nereaguje vice, tak zkrat nuzkama o 1mm kabel. Jinak novou klavesnici koupis treba tady za 22 EUR + postovne
    AmigaKit Amiga Shop - we ship worldwide. Manufacturer and distributor of Commodore Amiga adapters, A500 RAM expansions, A1200 turbo cards and A600 memory upgrades. A1200 Dust covers and mouse mats. Joysticks and games.
    I love Amiga

    Komentovat


      #3
      Kdepak, tyhle membrány jsem nikde prodávat neviděl. Stejně si myslím, že by stála skoro jako klávesnice. Do ZX spectra (+) náhradní membrána stojí 3-4 stovky, ta do A1200 je ještě větší.
      www.oldcomp.cz
      party.oldcomp.cz

      Komentovat


        #4
        No nekecej, Offler má zase Amigu...

        Hele, zkus to co řikal Solaris, ale bez toho zkracování. A pak bych ještě zkusil proměřit šlusmetrem jednotlivý spoje na tý membráně. Jo, a mrkni taky na kontakty, co dou do desky, jestli nejsou "setřený" (musej bejt černý) a pokuď jo, tak vem tužku a "domaluj je"...

        Komentovat


          #5
          Autorem citovaného textu je IDEfix Přejít na původní příspěvek
          No nekecej, Offler má zase Amigu...

          Hele, zkus to co řikal Solaris, ale bez toho zkracování. A pak bych ještě zkusil proměřit šlusmetrem jednotlivý spoje na tý membráně. Jo, a mrkni taky na kontakty, co dou do desky, jestli nejsou "setřený" (musej bejt černý) a pokuď jo, tak vem tužku a "domaluj je"...
          Mno mam ((: A mam i doma hafo originalek, ted jeste tlacim Wortexe, aby si ji koupil taky..jen to zobrazovani na LCD je humus. ):
          Amiga 500 - 512kb RAM
          retro.flashback.cz / flashback.cz

          Komentovat


            #6
            Autorem citovaného textu je Flashback/Offler Přejít na původní příspěvek
            Mno mam ((: A mam i doma hafo originalek, ted jeste tlacim Wortexe, aby si ji koupil taky..jen to zobrazovani na LCD je humus. ):
            Pokud máš zájem,mohu Ti helfnout.Opravoval jsem membrán do klávesnic už X. Jen tak pro Všechny: v GM-elektronic se prodává vodivá barvička-lak na opravu spojů.používám ho v těhle případech a doporučuju-super! Ale hlavně NIC nestříhej a nezkracuj,dá se to opravdu opravit měkou tužkou bez problémů.
            Naposledy upravil EXA; 26.06.2009, 22:33:15.

            Komentovat


              #7
              Ten trik s tou mekkou tuzkou jsem skousel asi 20x a ani jednou uspech
              Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

              Komentovat


                #8
                Autorem citovaného textu je EXA Přejít na původní příspěvek
                Pokud máš zájem,mohu Ti helfnout.Opravoval jsem membrán do klávesnic už X. Jen tak pro Všechny: v GM-elektronic se prodává vodivá barvička-lak na opravu spojů.používám ho v těhle případech a doporučuju-super! Ale hlavně NIC nestříhej a nezkracuj,dá se to opravdu opravit měkou tužkou bez problémů.
                No byl bych rad, kdyby mi nekdo s tim pomohl. Docela to cloveka vytaci. ):
                Amiga 500 - 512kb RAM
                retro.flashback.cz / flashback.cz

                Komentovat


                  #9
                  Hele Kolegáčku,místo toho psaní zde,že Tě vytáčí klávesnice,už si mohl mít folii zalepenou v obálce a měla bejt někde na poště směrem ke mě.Nevím co bych Ti víc mohl poradit-svěř se?

                  Komentovat


                    #10
                    O: Klávesnice - nefunkční klávesy

                    Autorem citovaného textu je EXA Přejít na původní příspěvek
                    Hele Kolegáčku,místo toho psaní zde,že Tě vytáčí klávesnice,už si mohl mít folii zalepenou v obálce a měla bejt někde na poště směrem ke mě.Nevím co bych Ti víc mohl poradit-svěř se?
                    Opravuješ ještě fólie? Mám problém s klávesnici a hodila by se mi tvoje pomoc.

                    Komentovat


                      #11
                      O: Klávesnice - nefunkční klávesy

                      EXA zdejší fórum už nenavštěvuje, zkus se na něj obrátit na stránkách Amiga.cz.
                      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                      Komentovat

                      Zpracovávám...
                      X