Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Problém propojení WHDL to imagedisk

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Problém propojení WHDL to imagedisk

    zdravím,
    mám docela zásadní problém...kdo poradí?
    Jelikož disketovej mariáš je k ničemu, rozhodl jsem se instalovat hry do Whdl přes Imagedisk. Tedy při instalaci Whdl jsem zvolil insalování přes obrazy ADF, ale narazil jsem na problém při zadávání cesty, tedy přikládám 3 obrázky a popíšu v čem problém vězí.

    Obrázek 1 : zde zvolím, že chci používat soubory ADF pro instalování her přes WHDL. Jelikož jsem předem rozbalil Imagedisk.lha jak je v popisu WHDL, instalace mě pouští na další okno.

    Obrázek 2 : zde nastává zásadní problém...mám zadat nějakou cestu na obraz disku s názvem A ???? nebo co to po mě vlastně chce ? Zde moje instalace končí, nevím co mám zadat do dvou políček.

    Obrázek 3 : Ať tam zadám co chci, vždy skončím s tímto hlášením !

    Jednou úplně náhodou i při Error instalaci mi ve Imagedisku naskočila mechanika WHDI: ale to bylo jednou ze sta pokusů a při resetu to zmizelo navždy.
    Poradí někdo ????
    Přiložené soubory

    #2
    1. Imagedisk.lha jsi rozbalil správně kam patří?
    2. Tohle je klasický requester, měl bys tady vybrat cestu a název k prvnímu ADF hry.
    3. To bych viděl buď na špatně nainstalovaný imagedisk, nebo špatně zvolený adf soubor.
    4. Vařím z vody, večer vezmu do práce Amigu a zkusím to v reálu.
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    Komentovat


      #3
      Tak z 50% bych měl hotovo, ale stejně to je podivné. Diskimage jsem podle toho co obsahuje za adresáře(DOSdrivers), přesunul do DEVS:/..
      Už dokážu vždy zprovoznit v diskimage mechaniku WHDI: přiřazenou pro WHDload. Pokaždé teď naskočí i když dle obrázku č.2 zadám jakejkoliv blábol do obou řádků. Zkoušel jsem i cesty na ADF jak jsi mi psal, ale vždy to hodí obrázek č.3
      I přes tento error zapnu diskimage a mechanika WHDI: tam naskočí. Ale po každém restartu A1200 zmizne a musim vše opakovat.

      Je to ale poloviční, jsem přesvědčen, že musí být zaplá stále kdykoliv zapnu diskimage prg... to se ale neděje díky tomu,že kompletně nedokončím instalaci ADF pro WHDL dle obrázků.

      Komentovat


        #4
        No ale v obr.2 ručně nic nevypisuj. Nalistuj tím requesterem přímo na dané ADF. Show drives a klasicky nalistovat a kliknout na ADF. Musí to jet.
        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

        Komentovat


          #5
          Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
          No ale v obr.2 ručně nic nevypisuj. Nalistuj tím requesterem přímo na dané ADF. Show drives a klasicky nalistovat a kliknout na ADF. Musí to jet.
          jestli máš možnost, zkus to, ale mě to vždycky vykopne ven s errorem. Možná to je prkotina, to tak je vždycinky

          Komentovat


            #6
            A co se takhle na ty šílenosti s ADF vykašlat a stáhnout si fše od KillerGorily...?

            Komentovat


              #7
              Autorem citovaného textu je IDEfix Přejít na původní příspěvek
              A co se takhle na ty šílenosti s ADF vykašlat a stáhnout si fše od KillerGorily...?
              tak to jsem nevedel....diky...uz jsem to nasel...PARADA !!! Tak davam ADFka k ledu smile:

              Komentovat


                #8
                Tak hlavně, že to pomohlo...

                Nechci strašit, ale myslím, že ganyb v několika příštích dnech nepůjde spát...

                Komentovat

                Zpracovávám...
                X