Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

ShapeShifter a MacOS 7.6.1

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    ShapeShifter a MacOS 7.6.1

    Dlouhodobě se snažím pod SS zprovoznit MacOS 7.6.1, ale stále se mi to nedaří. SS mám poslední z Aminetu a MacOS jsem zkusil už z více zdrojů. Nicméně pokus o nabootování z této verze OS má vždy za následek jen guru s 8000 0002 hláškou. Nejdřív jsem si říkal, že to bude nějakým pluginem, který obsahují ta různá distra již nainstalovaného systému. Ale už jsem prubnul i instalaci z image poskytnutého pod článkem o SS zde na portálu a stejně jsem se dostal k tomu samému výsledku. Má někdo funkční instalaci, nejlépe CZ a mohl by poskytnout image na test? Díky

    #2
    Image z portálu jsem testoval (teda jen ve WinUAE) a jedou mi bezchybně. Viděl bych to na lokální chybu. Preparemul ti zřejmě jede, páč by to házelo jinou hlášku. Zkoušel jsi to nejprve celé ve WinUAE? Zkopírovat systém ven a ladi to tam?
    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

    Komentovat


      #3
      Jop, testoval jsem různé verze 7.6.1 - bohužel se to chová naprosto stejně pod UAE i pod Amigou...

      Komentovat


        #4
        Pošlu ti SZ, jakmile uploadnu někam svůj DSK soubor, který je funkční jak v emulátoru tak v Amize.
        Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

        Komentovat


          #5
          Tak jsem ozkoušel ten image a je na něm očesaný systém 7.5.5 čili ne 7.6.1 - jestli budeš mít chuť, zkus nainstalovat 7.6.1 u sebe z té instalačky, co je v diskusi pod tvým článkem o SS a dej vědět... dík

          Komentovat


            #6
            Kukal som u seba a tiez som nasiel len 7.5.5 ako najnovsi...
            ???

            Komentovat


              #7
              Jo takhle, no to jsem moc neřešil, abych se přiznal, protože 7.5.5 funguje spolehlivě. Ale zkusím upgrade.
              Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

              Komentovat


                #8
                Filedisk 7.6.1CZ máme na skladě.
                Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                Komentovat


                  #9
                  A běhá? Můžeš poskytnout?

                  Komentovat


                    #10
                    Funguje spolehlivě a je tam i instalace, 29 MB lha. Nějak mi to nejde poslat na tvůj mail
                    Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                    Komentovat


                      #11
                      hoď to na nějakej shareserver please (hlavně ne rapid)...

                      Komentovat


                        #12
                        Rapid je najlepsi. Aj pre free userov su vzdy volne sloty, akurat si treba minutku pockat.
                        ???

                        Komentovat


                          #13
                          Nejlepší je vlastní FTP server, že áno
                          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                          Komentovat


                            #14
                            To jsem taky kdysi vedl, ale pro malý zájem zase zrušil...

                            Komentovat


                              #15
                              Tak teda tady http://download.cz.hellshare.com/mac...1cz.lha/518021
                              Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X