Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

B-2040_scsi

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    B-2040_scsi

    Ještě něco z toho co se mi nyní podařilo zachránit.Tady je priviantní ukázka pořekadla: Dvakráte měř a jednou řež. Nevím kdo,chtěl si dát pod CPU patici.Ale když tam nějakou zapájel,tak s hrůzou zjistil,že tam měl dát patici pro 060.Situaci chtěl zachránit tím,že pajkou tzv.vyřezával otvor v již zapájené patici s tím,že ještě dosadí tam chybějící dutinky.No a výsledek-viz.foto.Podařilo se mi vše sundat,vyspravit spoje do kterých bylo zajeto pajkou,dát New-origo patici a také servanej GAL. Nyní opět maká-OK.
    Naposledy upravil EXA; 30.01.2010, 20:58:17.

    #2
    Hezké, půjde to do mé Amči jako turbína?

    Komentovat


      #3
      Haha,honí Tě mlsna,žééé? Já také bych takovej kousek nyní uvítal.Ale vše co jsem tady šoupnul ke zhlédnutí,to je pouze HW,kterej mi tady prošel pod rukama na opravu.

      Komentovat


        #4
        Aha, tak to je smutné No o víkendu půjdu konečně projít ty sběrné dvory, tak uvidíme, co najdu...

        Komentovat


          #5
          MisticJoe : Když tedy takhle občas obcházíš ty Sběrné dvory,no i když nic nenajdeš,tak se alespon vracíš domů s pocitem blaha,žes udělal něco pro své tělo ve smyslu kondičky,Haha.Hele,kupřkladu Já to řeším zase trošku jinak: Obcházím Bejvalé známé po předchzích telefonátech a jen tak z hecu se ptám,No a jak Amigy-šlapou-šlapou.No a zrovna v neděli jsem omylem natrefil na Mého Souseda,kterej je tzv.Sběratel šrotu.No a ejhle,pod harampádím na mě vyjukla A-2000 !!! S Maminou jsme ji rozebrali,vydrhli a dnes ji budu skládat.Tak tohle bude Moje pracovní do mého Kutlochu.A tady máš fotečku,kterou jsem schválně nyní pro Tebe udělal.
          Naposledy upravil EXA; 30.01.2010, 20:58:17.

          Komentovat


            #6
            Provokace, provokace... Na to tě užije, ale mít slitování s nebohým kolegou ve zbroji, to né, viď? No já se půjdu podívat poprvé - plánoval jsem to už hodněkrát, ale zvítězila u mě vrozená lenost.

            Komentovat


              #7
              Nééé,žádná provokace,to si pouze jen tak z nudy špatně vysvětluješ.Skus to chápat ve smyslu,něco jako malilinkatá injektáž v rámci kolegiality k upevnění tzv.mezilidskej vstahů,Haha ! No,kdybys byl ku příkladu z Ostravy,tak věřím,že by ses nechal ode mne na takovou malou výzkumnou zdravotní procházku i pozvat??? Je tady spoustu různejch a jinejch zákoutí,kde momentálně leží k nepotřebě to,co My zrovinka tady zháníme jak Paka !

              Komentovat


                #8
                No kdyby si měl své tipy ověřené a šli jsme najisto, tak to bych snad i přijel... ale nezaručuju, že bych se v momentu pravdy nezačal o nalezené kousky rvát jako lev

                Komentovat


                  #9
                  MisticJoe: Hele a nejen pro Tebe,ale pro všechny přítomné,řídím se pravidlem: Líná huba-Hotové neštěstí ! Ku příkladu nedávno jsem narazil na Dva Opilce-Fetáky,kteří se u pivka bavili na téma Amiga.V tu ránu jsem měl uši jak Netopýr a natož jsem je přikrmil dalším pivkem.A hned se jim tzv.rozvázal jazyk,že maj něco na vyhození...atd.Dovedeš si vybavit mou reakci,Haha!Představ si kombinaci:Zazobaní Rodiče-podnikatelé+rozmazlení Frackové!Kdysi chtěli A-1200.Ano,rodiče koupili a hned každému jednu,aby se nehádali.Pak jim to bylo málo a chtěli každej Gfx-tu nejlepší co momentálně byla k dispozici!Jenže nějak to nedořešili,A-1200 nemá od novoty Zoro Sloty,takže jim to bylo v tom okamžiku na Dvě věci.No a výslednej efekt tady vidíš na vobrázku!!!A vo ceně se zde nebudu ani zminovat,protože nemám pak zájem někoho navštěvovat na JIPce. Přeji všem Lovu Zdar !
                  Naposledy upravil EXA; 30.01.2010, 20:58:17.

                  Komentovat


                    #10
                    grrrrr hrrrr.... nebyl by tu nekde slintajici smajlik?
                    A500 1MB RAM A1200 Blizzard 1230 IV/50 32MB RAM WinUAE

                    Komentovat


                      #11
                      Cena? Dvě psaníčka a pytlík zeleného koření?
                      Teda to je masakr! Ale nejsem si jistej, jestli když v Praze vlezu do tramavaje a budu chodit od člověka k člověku "Nemáš Amigu...nemáš amigu...nemáš amigu...", tak mě při nejlepším někdo přetáhne po hlavě tou tyčí na přehazování výhybek

                      Komentovat


                        #12
                        Kazdyho,kdo mi vleze na kram,se ptam jestli se jim doma nahodou nevalej nejaky stary pocitace,Amiga Commodore a tak.Nikdy zadnej uspech,akorat znamej slibil ze prej pritahne nejaky Amigy z nemecka tak jsem zvedavej...a jeden znamej vyhodil A2000 sakra A2000 jsou nejvic podobny PC a kazdej to vyhazuje,napis Commodore Amiga jim nic nerika
                        A500 68010,A500+ 68010 KS3.1.4,A600 2MB CHIP KS3.1.4,A1200 Blizzard 1220/4 KS3.1.4,A2000,CD32.

                        Komentovat


                          #13
                          Šlak myokardu mně teď trefil... BPPC s BVPPC bych sakra uživil
                          www.oldcomp.cz
                          party.oldcomp.cz

                          Komentovat


                            #14
                            Ja zhanam CyberVisionPPC uz nejaky cas...
                            Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
                            Furiatune homepage

                            Komentovat


                              #15
                              Jako ten člověk už snad ani není dítě štěstěny, ve slovníku vedle slova štěstí jako trám musí bejt jeho fotka jinak to není možný. Já když narazím na Amigu, tak je to takový rezavý bastl, že je zázrak, že chodí, natož aby tam byly nějaký turbokarty, a to mám přátelé na firemní reklamní tabuli výkup Amig již 5 (slovy pět) let.

                              BTW Cenu si dokážu živě představit, pár piv a dva rumy, safra jdu si vzít přášky na tlak
                              Naposledy upravil Marien; 20.08.2009, 03:03:36.
                              Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X