Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

clickBOOM zaujimave citanie (english)

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    No nechcem rypat, ale nevyjadril sa naaahodou niekto v threade o novom vzhlade fora v style "logo nerieste, to je moja starost"?
    ???

    Komentovat


      #17
      však to píše "neřeš to, logo bude někdy z jara"
      pařba a flink chtěj celýho člověka...

      Komentovat


        #18
        Autorem citovaného textu je Wolfus Přejít na původní příspěvek
        No nechcem rypat, ale nevyjadril sa naaahodou niekto v threade o novom vzhlade fora v style "logo nerieste, to je moja starost"?
        Jasan, ale v é době byly návrhy viz Davův teleportační kruh, což ne. Grafici se ani neozvali. Máme tu profíky, tak si necháme udělat firemní image na nic neříkající název a uvidíme jak si s tím profíci poradí
        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

        Komentovat


          #19
          Ked nieco robis profesionalne v praci, tak si rad, ze v sukromi mas od takych veci pokoj. Ledva ma otec dokopal aby so mu urobil vizitky, nie je na to cas a hlavne uz vobec chut. Je to nieco obdobne ako ked niekto robi v praci admina a suset ta poziada, ze ma nieco z PC len nejaka banalita, nakoniec je problem ako hrom. Tolko na vysvetlenie, nic v zlo.
          Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
          Furiatune homepage

          Komentovat


            #20
            tak pod tohle se podepíšu
            pařba a flink chtěj celýho člověka...

            Komentovat


              #21
              Napr. dnes som bol na navstevie u sestri, namiesto toho aby sme sa bavili sukromne opat sme sa bavili pracovne. A to grafickej studii novej kaviarni, kde som jej modeloval interierove doplnky v 3D z dna na den pod tlakom lebo to uz balo byt pred tyzdnom hotove. Chcela pocut moj nazor na jej studiu interieru kde pouzila moje 3D modelovane objekty. Je fakt narocne a unavne sa vymanit s role grafika a sukromi sa venovat nieco inemu. Neberte to v zlom, snazim sa to len vysvetlit, ako to je.
              Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
              Furiatune homepage

              Komentovat


                #22
                Chlapi, tady jde přeci o AMIGU, ten počítač s duší, pro který žijete. Mi neříkejte, že je to takový problém pro ní pohnout trochu prstem... Kdybych to měl brát stejně, tak je tady vzduchoprázdno
                Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                Komentovat

                Zpracovávám...
                X