Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

HW-Made in Home

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    HW-Made in Home

    Nyní bych chtěl zveřejnit na čumendu Všem Svůj Amiga-HW.Chci věřit,že někdo může dostat na základě tohoto inspiraci a počne doma si sám i něco dělat.Podotýkám,že vše se dá udělat doma,jen trošku té Fantazie a Hravosti !!!
    Naposledy upravil EXA; 30.01.2010, 20:58:17.

    #2
    Akoze vsetko su to krasne veci, ale ta klavesnica s trackballom a disketovka s diodami, to su proste popicovky. Klobuk dolu pred Tebou!
    Inac co takto predstavovacie vlakno? Mozno som nejaky opozdeny, ale vazne by ma zaujimalo, ako sa clovek moze dostat k takejto zbierke a vedomostiam.
    Naposledy upravil Wolfus; 19.08.2009, 21:18:33.
    ???

    Komentovat


      #3
      Jak už jsem EXOvi říkal doma, ty vlastnoručně vytvořené kastle jsou luxusní... A Amiga-E klávesnice je špičkoizojdní
      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

      Komentovat


        #4
        Zvláštní, když jsem chtěl svou Amiga klávesnici na černo, byl jsem za podivína .

        Jinak je to moc pěkný, celkem by to zapadalo do nějakého filmu od Zemana dle námětu Julese Vernea .
        Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

        Komentovat


          #5
          Mno měl jsem CDTV a tedy i černou klávesku, no děs a hrůza jak je na tom vidět každá špína, snad víc než na bílé.
          Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

          Komentovat


            #6
            Já bych chtěl snad jen podotknout, že jestli bude EXA ještě chvilku provokovat, tak mi asi praskne žilka a má mě normálně na svědomí

            p.S.: neví někdo, jak se u lidí dá vyndat chip bezmezné závisti?

            Komentovat


              #7
              To chce klid!
              ???

              Komentovat


                #8
                Autorem citovaného textu je MisticJoe Přejít na původní příspěvek
                Já bych chtěl snad jen podotknout, že jestli bude EXA ještě chvilku provokovat, tak mi asi praskne žilka a má mě normálně na svědomí

                p.S.: neví někdo, jak se u lidí dá vyndat chip bezmezné závisti?
                Hele, na uklidněnou. Já u EXY byl, von nic nemá a tohle jsou sprostý retuše ve fotoshopu.

                Ale ta Amiga-E klávesnice je fak boží na dotek a suprová HD mechanika s hromadou ledek jak by smet
                Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                Komentovat


                  #9
                  koukam samej HW for Prober
                  Na stole EUAE a WinUAE, exA1200 se slušnou výbavou, exA2000 HD 20MB a exA500 2x, aktuální jabka sem snad ani vypisovat nebudu

                  Komentovat


                    #10
                    super HW, mozno by si mohol vytvorit nejaky navod, ako na home-made skrinku pre Amigu, na to by som si este trufol, ale ten zbytok uz nie
                    klobuk dolu!
                    Commodore 64I, 64II | Commodore SX-64 | Commodore 128, 128D | Amiga 500 | Amiga 600 | Amiga 2000 68030 | Amiga 1200+Blizzard 1230 IV | Amiga 1200 E/BOX+Blizzard 1240 | Amiga 4000 040/25 | Amiga CD32 | Commodore CDTV | Atari 800XL, 800XE | Atari 130XE | Atari 1040STe | Apple Power Macintosh 9600, G3

                    Komentovat


                      #11
                      ty ses blazen! respekt

                      Komentovat


                        #12
                        Jo, jo a to Vám neukázal vše. Asi by vám tekly slyny. Je prostě frajer.

                        Komentovat


                          #13
                          Autorem citovaného textu je webtv Přejít na původní příspěvek
                          Jo, jo a to Vám neukázal vše. Asi by vám tekly slyny. Je prostě frajer.

                          Klídně mi můžeš i věřit,že bych toho ukázal i víc,ale nemám zas tolik času,abych objížděl JIPky v po republice,Haha !

                          Komentovat

                          Zpracovávám...
                          X