Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

PCMCIA vychytávky

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    PCMCIA vychytávky

    Já bych si také dovolil přihodit k dannému tématu něco na čumendu.
    Naposledy upravil EXA; 30.01.2010, 21:58:17.

    #2
    EXA: mam z tvojho obrazka asi tu sietovku v strede (biela nalepka cervene pismo), funguje s amigou?

    Komentovat


      #3
      Vezmu to pěkně odspoda:Ta Modrá je normální modém 56kB-jede,Další je ActioTec-jede,Pak je 3COM-jede,Další ta červená je také ActioTec-jede,pak je zelená ActionTec-jede,Další zelená je nějakej NoName Fax Modem-nevím-neodskoušeno,Pak je další 3COM-jede,a poslední je také 3COM-jede,vedle ta na kterou se ptáš,tak tu jsem ani nezkoušel,takže nevím,ale na Notasu jede a pod ní je Něco a je tam pouze napsáno Credit Cart Adapter.Uplně nahoře je ViFina,tu mám tady chvilku a navíc ani nevleze do šuplíču-PCMCIA v Amize.Dále viz.2xSCSI,jeden jede OK a druhemu se nějak nechce.Pamětovky jsou všechny OK.Vedle SCSI je napravo jedna IBM IDE PC Adapter,není káblík-nevím.Pod ní leží CF-1.8-20GB HDD-Točivý,neodskoušeno,není redukce,(koupím).A úplně vespod je HDD pro připojení na Parallel-Printer Port,(nemám ovládač-neodskoušeno,ale jede).Tolik k tomuto tematu ode mne.

      Komentovat


        #4
        Když je tady řeč vo těch PCMCIA-kartách,mám jednu maličkost,kterou si může spáchat Každej.Nebudu mluvit o A-600 nebo A-1200,pokud jsou ještě v provedení DeskTop.Chci nastínit vyřešení malého problému,kterej vznikne,pokud napcháme Amigu do nějakého Toweru a pak ještě chceme využít PCMCIA.Ano,někdo použije tzv.Lomítko,ale pořád je odkázanej,pokud chce vyměnit Kartu na to,že musí nějakým spůsobem se dostat k ní dovnitř.Myslím,že daleko lépe by každej uvítal,kdyby měl PCMCIA na předním panelu Toweru.
        Moje řešení: Dnes je všude plno šrotu NoteBooku staršího data výroby,kde je PCMCIA.Když si někdo pohraje s Mikropajkou,může se mu i povést dostat z MB celé to malé monstrum.No a pak jen nějakej ten tištáček,vrtnout dirky a čmárnout,odleptat a pohrá si s pájením a šoupnout to do nějaké krabičky,aby to vlezlo do 3.5záslepky.Jako konektor jsem obětoval starou PCMCIA kartu a pak vytvořil z lankových jemných drátků Licnu.Vše je viz.Foto.30-50cm signálům nijak neublíží a hlavní je,že to maká ! Přeji Hodně Zdaru !
        Naposledy upravil EXA; 30.01.2010, 21:58:11.

        Komentovat


          #5
          Chlapi, držte se tématu nebo to tady někdo z moderátorů promažte. EXA - do fotoalba prosím.
          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

          Komentovat


            #6
            Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
            Chlapi, držte se tématu nebo to tady někdo z moderátorů promažte. EXA - do fotoalba prosím.

            Jardo,myslím,že Jsem NIC neporušil? Tady je Vlákno na téma PCMCIA,tak mám logicky zato,že to co Jsem zde šoupnul,zcela určitě může někoho inspirovat k danné věci.Prosím,oprav mě,pokud se mejlím !

            Komentovat


              #7
              Původně to bylo vlákno týkající se pouze PCMCIA síťovek. Já OT příspěvky schválně přesunul do nového obecného "PCMCIA vychytávky".
              www.oldcomp.cz
              party.oldcomp.cz

              Komentovat


                #8
                Nastavení PCMCIA WI-FI síťovek - číst a míň remcat. Včera jsem tě už prosil, ˇat si tohle dáváš do fotogalerie. Příště mažu bez upozornění.
                Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                Komentovat

                Zpracovávám...
                X