Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Perihelion

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    smůla by to byla, kdyby ses na WHDLoad už nemoh zaregistrovat, ale to stále jde, takže jsou to velmi dobře investované prašule...
    Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

    Komentovat


      #17
      Já bych to viděl trošku jinak..alespoň se budu těšit na originál na železe Upozorňuji, že nejde o finance..jen potřebuji nějak dotlačit ke sprovoznění toho mého trafa. Na Amču má skoro všechny gamesy na cd a co nemám si teď mohu stáhnout z netu..mimochodem stáhnul jsem si disketovou verzi a jede hezky..

      Komentovat


        #18
        Autorem citovaného textu je Marien Přejít na původní příspěvek
        ...sjednotil bych to pod jeden topik, takhle je to moc roztahané a člověk aby projížděl celé vlákno...
        Však se neboj, už jsem si ty tipy/triky vytahal do Wordu a uložil,pro případ, že se k Perihelionu někdy dokopu Díky za ně.
        Kdysi A600HD 20MB, pak dlouho nic, pak WinUAE, a teď A1200 Infinitiv (1GB CF2IDE), A1200 (2GB CF2IDE, Blizzard 1230/50 III, 128MB CF2PCMCIA, WHDLoad registered) , Amiga CD-32 a A500 1MB RAM. Příběh pokračuje...

        Komentovat


          #19
          Perihelion manuál - Skeny

          Autorem citovaného textu je Wolfus Přejít na původní příspěvek
          Jo, to je ta stranka, ktoru som niekde spominal. Ale nejak blbne pod Firefoxom...
          Ta stránka funguje dobře kupodivu jen v IE.

          Tady jsou odkazy na Perihelion manuál v němčině a angličtině.
          Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
          -----------------------------------------------
          Líbí se mi Retropolis

          Komentovat


            #20
            A sakra a ja ze to bude PDF Nevadi, za namahu to stoji, diky!!!
            Naposledy upravil Wolfus; 30.01.2010, 15:12:04.
            ???

            Komentovat


              #21
              Mi to odvařilo FireFox Tak na to půjdu webdownloaderem a možná z toho to PDF udělám...

              Komentovat


                #22
                Tady to je. Dekuji autorovi vyse zminene stranky, autorovi prevodu papir->JPG a hlavne autorum hry.

                Code:
                http://www.edisk.cz/stahni/21913/Amiga_Game_Perihelion_Manual.7z_6.27MB.html
                Pokud by to nekoho pohorsovalo, druhy odkaz je na smazani souboru.

                Code:
                http://www.edisk.cz/smazat/91c691f04313b530f42a9dcc051849d5

                Je to ENG v PDF.
                Naposledy upravil uunek; 30.01.2010, 16:34:31.

                Komentovat


                  #23
                  Autorem citovaného textu je uunek Přejít na původní příspěvek
                  Pokud by to nekoho pohorsovalo, druhy odkaz je na smazani souboru.
                  Autora skenů to nepohorušuje .

                  Tak už můžu v klidu umřít, včera jsem Perihelion dokončil . Super depresivní atmosféra, ideální na tuto roční dobu. Když to vyšlo (1993), neuměl jsem anglicky ani slovo, dobrá znalost jazyka posouvá hratelnost fakt někam jinam. Tím se jen trochu usmívám nad mým hraním BlackCrypt, EOB a dalších, kdy jsem nerozuměl ne zrovna drobným detailům, které zásadně ovlivňovaly zážitek z dějové linie.

                  Ještě doplním, že přistupové heslo do sítě v posledním levelu Tower of Lord Neon je SPIRIT, kde jsou přístupné dva dokumenty: Bionec.report a Palmlock.doc. V Marienově výpisu výše chybí.

                  Hrál jsem whdload verzi 1.3, která na B1260 v levelu Soul Tomb Mines po výbuchu Demolition Pack (před vstupem do radioaktivní červené štoly) vždycky spadne. Vyřešilo to spuštění whdload hry s parametrem nommu.
                  Taky jsem zaznamenal, že po zabití a snaze o nový začátek nebyl k dispozici kurzor. Až dnes jsem objevil verzi 1.4, kteřá tyto neduhy řeší.

                  Dál mě překvapila situace, kdy jsem s jednou postavou skoro pořád chodil a bojoval nunčakem a v okamžiku, kdy postava nabrala sílu přes 500 bodů (strengt a endurance), nebyl jsem schopen jí nic přidat do vybavení. Endurance byla využita třeba jen z 6 procent a při pokusu o přidání jakékoli věci jsem dostával divnou hlášku, že by to bylo na úkor celé party. Možná to je bug. Naštěstí se to stalo až před koncem...

                  Moje poznámka k souboji v prvním levelu. On není až tak těžký, těžké je zpočátku dobře vybrat partu, naučit se dobře ovlávání a pochopit boje. Ostatní boje nejsou nějak výrazně lehčí, po pochopení bojového systému už to ale byla celkem brnkačka. A taky mít dobrou partu. Hru jsem musel začínat dvakrát, poprvé jsem vůbec neřešil typy postav a jejich vlastnosti, prostě jsem to odklikal a pustil se do hraní. No a když jsem asi napošesté projel první boj, rozhodl jsem se vrátit na začátek a strávil jsem skoro hodinu porovnáváním jednotlivých vlastností a vytvořil opravdu silnou partu.

                  Překvapuje mě, že hra je celkem krátká, obsahuje vlastně "jen" 5 dungeonů, ne zcela rozumím tomu, přoč je na 4 diskety.

                  Na závěr: nevybavím si moc amiga her, které opravdu končí smrtí hlavní postavy nebo party - o to je hra a konec více dojemný .
                  Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                  -----------------------------------------------
                  Líbí se mi Retropolis

                  Komentovat


                    #24
                    Jak se zda, tak autora to nepohorsilo , nicmene uz je pryc. Tak zbytecne neklikejte.

                    Komentovat


                      #25
                      Dami a ako vyzerala ta Tvoja finalna partia?
                      ???

                      Komentovat


                        #26
                        PDF hodit na web

                        Autorem citovaného textu je uunek Přejít na původní příspěvek
                        Jak se zda, tak autora to nepohorsilo , nicmene uz je pryc. Tak zbytecne neklikejte.
                        Tak to treba poslat autorovi, myslim ze by to rad prihodil na svoje stranky, alebo sa mylim ??
                        A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                        Komentovat


                          #27
                          Perihelion statistiky

                          Když jsem skládal partu, normálně jsem si hodil vstupy do excelu a porovnával . Soubor přikládám.
                          Perihelion-stats.zip
                          Je tam přehled všech kouzel, přišlo mi pohodlné v excelu rychle přefiltrovat na seznam obranných nebo útočných kouzel a překouzlit. Soubor obsahuje listy "První parta", kdy jsem to vůbec neřešil, viz třeba Constitution o hodnotě 1 a podobné hrůzy, které mi neumožnily projít první souboj bez ztráty postavy.
                          "Druhá parta" obsahuje vstupní údaje party, s kterou jsem hrál a dohrál celou hru, "Druhá partaKonec" pak poslední statistiky těsně před sejmutím embrya. To se to hraje, na amize perihelion a na pecce poznámky v excelu .

                          Taky přikládám ten problém s nemožností předání věci některým postavám:
                          Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: 001.png
Počet zobrazení: 1
Velikost: 94,5 KB
ID: 106134 Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: 002.png
Počet zobrazení: 1
Velikost: 95,1 KB
ID: 106135

                          Statistky problematické postavy:
                          Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: 006.png
Počet zobrazení: 1
Velikost: 97,9 KB
ID: 106136
                          Naposledy upravil DaMi; 09.02.2010, 09:29:47.
                          Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                          -----------------------------------------------
                          Líbí se mi Retropolis

                          Komentovat


                            #28
                            Autorem citovaného textu je voodoo Přejít na původní příspěvek
                            Tak to treba poslat autorovi, myslim ze by to rad prihodil na svoje stranky, alebo sa mylim ??
                            Nebudu dublovat obsah, jestli to chcete mít offline, tak si stáhněte stránku jako jeden file. Jinak kromě tohoto vlákna je odkaz na webovky snadno dostupný z googlu resp. z eab, stránka tam bude dlouho, neplánuju ji rušit...
                            Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                            -----------------------------------------------
                            Líbí se mi Retropolis

                            Komentovat


                              #29
                              Pamatam sa na to ked som Perihelion prvy krat spustil na A1200, to bol proste sok, tak vymakana grafika a hudba, to sa len tak nevidi.

                              PC ckarom ktori sa na to prisli pozriet (vtedy mali 386ky) len ovisli gamby od zavisti.
                              --------------------------------------------------
                              A1200 + Blizzard 1230/50Mhz + 32MB RAM, AMD RYZEN 9 5900x 32GB DDR4 RAM AMD R9 380 4GB, MAC OS X BigSur,

                              Komentovat


                                #30
                                A tak mně mrzelo, že neudělali trošku dokonalejší dvojku. I tak to ale stálo za to a tato hra patří do síně slávy a nejen Amigy... Sejdeme se v příštím životě.......

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X