Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

9GB disk na A3000

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    No mě jde primárně o to, že některé věci mi pod OS3.9 nefungují. Především tedy některé WHDLoad hry...

    Komentovat


      #17
      No jenze takovahle konfigurace se stejne na WHD nehodi, me na A4000 nefunguje skoro nic, hraju pouze na A1200.

      Nainstaluj si na "normalni" praci OS39 a na WHD si udelej casem oddil WB31 v uplnym zakladu, na tom pobezi WHD mnohem lepe. Jak jsou v tom systemu nejake doplny, tak s tim zacne byt WHD problematicke.

      Komentovat


        #18
        No ja na A1200 mam OS3.5 a ve WHD funguje temer vse, jen pouzivam vice verzi WHDLoad. Je pravda, ze na A4000 s OS3.9 nic nehraji. Mimochodem OS3.5 je rychlejsi nez os3.9
        I love Amiga

        Komentovat


          #19
          Tak mě na 3.1 běhá z WHD všechno, tedy pokud to není zkryplená instalace jako u Cool Spotu (verzi KG jsem ještě netestoval)... Co mě ovšem dramaticky u WHD sejří je fakt, že se ze základu brání promotion screenám, čili musím přepínat na VGA výstup A3000...

          Komentovat


            #20
            Tak ja mam na te gamesnicke A1200 taky OS39, ale nemam v tom skoro nic nainstalovane.

            Komentovat


              #21
              Tak jsem se nakonec vyprdnul na patche, které jsem posléze shledal nekomfortními - zde uváděný se již na netu nějak nedá najít (nenašel jsem). Je jen novější a ten potřebuje ke svému fungování OS3.9 tak jako tak a řeší disky 128GB+...
              Takže jsem pod OS3.9 pustil ShapeShifter a naformátovat danou partition... Pak jsem tedy musel dva oddíly na Amigácké straně opravit, ale pomohl quick format a jen jsem rozbalil zálohy. Už to běhá bez potíží...

              Komentovat


                #22
                Co jsi tam pouzil za filesystem? Nema cenu to trapit na FFS.

                Komentovat


                  #23
                  Jen FFS a už se mi to předělávat nechce.

                  Komentovat


                    #24
                    Předelat filesystem na pfs je celkem hračka . můžeš si zazálohovat obsah na jiný disk a po změně filesystému ho tam jen přehraješ. Za to zrychlení to určitě stojí. Pokud tomu nevěříš, změř si stávající rychlost DiskSpeedem a porovnej s tímto.
                    Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                    -----------------------------------------------
                    Líbí se mi Retropolis

                    Komentovat


                      #25
                      A nebo koukni na damiho výsledky v článku o filesystémech.
                      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                      Komentovat


                        #26
                        #24 = #25
                        Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                        -----------------------------------------------
                        Líbí se mi Retropolis

                        Komentovat


                          #27
                          Už mlčím, mlčím
                          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                          Komentovat


                            #28
                            (Abych zase Mistica uklidnil - po všech výhružkách jsem si do Amigy nacpal PFS a... a vlastně nevím, jestli ho tam doopravdy mám Nevím, jak to zjistit, nevím, jak to změřit a nevím, jestli to mám rychlejší. Ona je Amiga rychlá dost ).
                            Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                            Komentovat


                              #29
                              Kdyz mas pouze CF na IDE radici a dohromady na tom nic nedelas, tak to poznat moc neni, ale na HI-END stroji s SCSI diskem, kterej dava treba 30 MB/s to je poznat dost zasadne.

                              Komentovat


                                #30
                                Tak se nakonec zřejmě změně filesystému nevyhnu. Partition zaplněná na víc jak 300MB se sesype, soubory velikosti 20MB a víc pro jistotu hází read errory rovnou. PFS3 asi neprubnu, protože jak jsem psal, je to placená atrakce. Tak vyzkouším SFS. Bohužel jsem se opět musel pustit do zálohování na ZIP (nemá někdo na půjčení/prodej externí SCSI vypalovačku i se softwarem?), protože nechci riskovat, že to hodim na nějaký oddíl, který během formátování jiného skape (a nebo vytáhnu rozdvojku napájení z PC a nakopčim to všechno na starou 540ku, případně tam hodim ještě 4GB disk a tak na něj...ale to je elaborace na pěst)...

                                Jestli tomu správně rozumím - musim si systémovou partition udělat v maximální velikosti 540MB (s FFS), jinak se to bude sypat dál, že?

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X