Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

9GB disk na A3000

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #31
    Autorem citovaného textu je MisticJoe Přejít na původní příspěvek
    Jestli tomu správně rozumím - musim si systémovou partition udělat v maximální velikosti 540MB (s FFS), jinak se to bude sypat dál, že?
    Max. 3980MB - problém je až nad.
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    Komentovat


      #32
      No to by ale nasvědčovalo tomu, že nyní mám problém jinde, než v FFS, protože žádná z partitions mi nepřesahuje 2GB...
      No každopádně, až udělám zálohy, tak se pokusím o update na 3.9 (bude to z Amithlon CD, protože samostané instalační CD 3.9 nevedu - to bude velká legrace vycommentovat a vynechat všechny ty kraviny, co potřebuje Amithlon/OSXL), pak SFS a uvidim, co to udělá... Každopádně poptávka po externí SCSI vypalovačce trvá a krutě ji potřebuju...(cca 5 ZIP disků mě opravdu nebaví)...

      Komentovat


        #33
        Nějak mi nejde editovat... Jen jsem chtěl poznamenat, že ty epromky s updatovaným SCSI device, mmulibs a move4k by opravdu bodly... Kruciš...

        Komentovat


          #34
          Tak už jsem si našel PFS3 na "The Zone", mimochodem velice pěkné místo... Tak se budu nyní rozhodovat mezi PFS a SFS

          Komentovat


            #35
            Autorem citovaného textu je MisticJoe Přejít na původní příspěvek
            No to by ale nasvědčovalo tomu, že nyní mám problém jinde, než v FFS, protože žádná z partitions mi nepřesahuje 2GB...
            Nepochopil si to správně. Problém není u velikosti 2GB na oddíl. AmigaDOS používá 32-bitové ukazatele k určení pozice dat na disku. Z tohoto důvodu dokáže odkazovat pouze na 2^32 bytů nebo chcete-li na 4.294.967.296 bytů (4 GB) - koukni se na připoravovaný článek, je to tam popsáno celkem srozumitelně hned na první stránce:

            Code:
            http://www.amigaportal.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=3940
            Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

            Komentovat


              #36
              Autorem citovaného textu je MisticJoe Přejít na původní příspěvek
              Tak už jsem si našel PFS3 na "The Zone", mimochodem velice pěkné místo... Tak se budu nyní rozhodovat mezi PFS a SFS
              A přitom stačí říct kamarádům z portálu a nemusel bys hledat na EABu
              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

              Komentovat


                #37
                Autorem citovaného textu je MisticJoe Přejít na původní příspěvek
                Partition zaplněná na víc jak 300MB se sesype, soubory velikosti 20MB a víc pro jistotu hází read errory rovnou.
                Kamos mal volakedy rovnaky problem na 420MB disku. Nakoniec zmenil tusim len masku a potom uz vsetko slapalo spravne.
                ???

                Komentovat


                  #38
                  Teda max transfer som myslel...
                  ???

                  Komentovat


                    #39
                    Na článek se nějak nemohu dostat, nicméně zatím stále zálohuji... A pořád nejsem rozhodnutý, jakým postupem se vydat. Asi nejdřív vyzkouším PFS pod 3.1 a když to bude OK a přesun neshodí ostatní oddíly, tak asi u toho zůstanu.

                    Komentovat


                      #40
                      Už by měl jít...
                      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                      Komentovat


                        #41
                        Tak jsem dokončil zálohování a pustil se do PFS3. Tak trochu jsem doufal, že se mi nezlikviduje úplně celý disk, ale že pojedu pojednotlivých oddílech a data budu mezi nimi přelévat (zálohu jsem si dělal pro jistotu). Bohužel HD Install Tool dodávaný s PFS stávající oddíly vůbec nevidí. Takže to bude nucená likvidace. Držte mi palce, bo jsem nikdy nic jiného na HDD kromě FFS nepoužíval a ten guide je spíš vtip, než strukturovaný návod... Ale co... Směle do toho, půl je hotovo (a nebo všechno v pííííp )

                        Komentovat


                          #42
                          jj, já ten článek o FS včetně instalace psal na hovno
                          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                          Komentovat


                            #43
                            Ale coby, chyba je v Misticovi
                            ???

                            Komentovat


                              #44
                              Jasan, Mistic nechodí na portál, proto neví. Misticu - bububu !!!
                              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                              Komentovat


                                #45
                                Jop, já vim, že tam je - nakonec jsem do něj taky kouknul Neboj. Už jsem PFS3 full loaded. Mac partition jsem raděj hodil do prvních 2GB disku, protože jsem si říkal, že ShapeShifter by nemusel být milostiv, kdyby byl zase na konci.
                                Použil jsem DS verzi a musí se nechat, že nárust rychlosti je neuvěřitelnej. Ještě jsem to tedy ničím neměřil - jen od oka a jsem unešen.

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X