Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

1200 modding

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    1200 modding

    Jak jsem se zmiňoval v jiném topiku, soused bývalý amigista mi daroval jednu desku A1200 zato, že mu zprovozním jeho A1200 desktop. Když už jsem se mu do toho pustil, tak jsem se rozhodl trochu zaexperimentovat v duchu úvodního topiku. Kompletně jsem desku vyčistil, vyměnil jsem mu nefunkční fdd za fachčenko, vyhodil starý 850MB disk a nahradil CF + 2GB kartou od Probera (tohle není reklama pro Prober s r.o. smile: a nakonec jsem mu stříknul kastli ve stylu Black & Red. Místo nelíbivého loga Escomu jsem mu na kastli nalepil mnohem stylovější označení od Commodore. Bohužel trochu zlobí klávesnice, ale jinou bezproblémovou jsem po ruce neměl. Ještě se mu pokusím sehnat nějakou alespoň paměťovou kartu, kvůli zprovoznění WHDload a myslím, že by mu to mohlo stačit....
    Přiložené soubory
    Naposledy upravil Marien; 03.09.2009, 11:03:45.
    Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

    #2
    Chtělo by to černou klávrdu, ta by v tom prděla...

    Ta bílá je v tom taková nepatřičná...

    Komentovat


      #3
      jj cerna klavka by asi sedla vic... ale asi takova neni...
      ta z CDTV by tam asi nepasovala... i kdyz...?!

      Komentovat


        #4
        Já už to psal v minulém vlákně - ta červená je šílená Ještě ke všemu lest, tos mohl dát alespoň do matné, když už.
        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

        Komentovat


          #5
          jj matny by byl urcite jeste hezci ale proti cervene nic nemam

          Komentovat


            #6
            Černá klávesnice není problém pokud se seženou bílé nálepky s písmenky, ty jsem ale dlouho neviděl. Tam kde jsem kupoval barvy měli matovku jen v černé, údajně jiné barvy v matu nejsou. Já to ovšem stříknul tak jak se to líbí mě, schválně jsem nechal Amču na dvoře jakože sušit a moje se sousedkou se rozplývaly jak to hezky vypadá z toho plyne poučení, chcete-li do bytu Amigu prosadit, červená je průchozí přes každou manželku/přítelkyni, bude ji ladit k nehtům,rtům, střevíčkům atd.....
            Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

            Komentovat


              #7
              KLávesnice z CDTV - jde prohodit čudle. Už ji nějakou dobu sháním, ale lidi nechtěj nebo nemaj .
              Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

              Komentovat


                #8
                Nicit krasnou cernou CDTV klavesnici je hrich , paradne se hodi k CD32.
                I love Amiga

                Komentovat


                  #9
                  Trochu jsem se nudil a žlutáska opravdu nemusím, tak jsem si barevně osvěžil svou A1200.
                  Nechal jsem se inspirovat Majklem Džeksnem ve stylu B&W nebo Black or White?
                  Přiložené soubory
                  Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

                  Komentovat


                    #10
                    Já si také přihodím.Svou A-1200 v Origo Jsem nechal tak jak je,pouze Jsem vyměnil klávesy z A-CDTV.Prostě se mi to líbí takhle.
                    Naposledy upravil EXA; 30.01.2010, 20:58:11.

                    Komentovat


                      #11
                      EXo to vypadá fakt hezky... No škoda že těch CDTV klávesnic je jak šafránu. A navíc bych to určitě nekuchal z funkční, takže leda sehnat rozbitou
                      www.oldcomp.cz
                      party.oldcomp.cz

                      Komentovat


                        #12
                        Autorem citovaného textu je Starej_Mraf Přejít na původní příspěvek
                        EXo to vypadá fakt hezky... No škoda že těch CDTV klávesnic je jak šafránu. A navíc bych to určitě nekuchal z funkční, takže leda sehnat rozbitou
                        Chlape,copak si myslíš,že bych rozkuchal cokoliv z funkčního HW.Samosebou,že jen z vraku.Ale jen pro zajimavost:Kdysi Jsem tady měl klávesnici z PeCka,kde všechny klávesy měly písmenka a čísla v té škořepince vylisované z čirého materiálu a zespoda byly podsvětlené.Představ si: černá skořepinka a znak pěkně svítil.SMD-LEDky nejsou problém dnes sehnat.No a Já Vůl ji někde založil a Né ji najít.Jen si představuju,jak by se pak vyjímaly ty klávesy spolu s Amigou !

                        Komentovat


                          #13
                          Marien, tie Amigy vyzeraju perfektne, akym sprejom to striekas, musi to byt nieco specificke ci hoc-aky sprej na plast?
                          Commodore 64I, 64II | Commodore SX-64 | Commodore 128, 128D | Amiga 500 | Amiga 600 | Amiga 2000 68030 | Amiga 1200+Blizzard 1230 IV | Amiga 1200 E/BOX+Blizzard 1240 | Amiga 4000 040/25 | Amiga CD32 | Commodore CDTV | Atari 800XL, 800XE | Atari 130XE | Atari 1040STe | Apple Power Macintosh 9600, G3

                          Komentovat


                            #14
                            Ta červená amiga je stříknutá profesionální dvousložkovou barvou v lakovně, černé matové podklady a bílá amiga je stříknutá barvou ve spreji na plasty, název si ted z hlavy nevzpomenu...
                            Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

                            Komentovat

                            Zpracovávám...
                            X