Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

HxC Floppy Drive Emulator

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #31
    Presne tak, je lepsi mit Amigu nezavislou na PC, SD karta je lepsi reseni.
    I love Amiga

    Komentovat


      #32
      Tak jsem si jen tak pro zajimavost spocital kolik by staly jenom soucastky (tzn. bez plosnaku) a dostal jsem se na 472,95 Kc s DPH (prevazne GME).
      Amiga 600 (Kickstart 37.300, 2 MB Chip RAM, HDD CF-IDE 512 MB)

      Komentovat


        #33
        Kdyby se nechalo udelat treba 10 plosnaku, tak jeden nevyjde vic jak na 500,-, spis min.

        Komentovat


          #34
          Taky jsem mel zpocatku k USB reseni odpor, ale ted se mi tohle reseni naopak libi. Manipulace s obrazy disket, si myslim, ze by mohla byt pohodlnejsi, nez cestou nejakych cudlu u SD verze. Idealne s mininotebookem.
          A4KT(040) ,A4K Mirage Pro(060), A4KD(040) ,A2K(060), A1.2K(040), Atari, Sinclair, Sharp...

          Komentovat


            #35
            No kdyby si SD řešení umělo otevřít screenu jako je třeba selector na MiniMigu, tak by to bylo úplně nejlepší. Což, jak se zdá neumí. Mě u USB přijde nepohodlné právě to ládování disket za pomoci PC. A500 by v tu chvíli byla závislá na tom, aby bylo poblíž PC... A to se ne vždy povede.

            Komentovat


              #36
              Já vím, jsem asi divný. Ale připojovat k Amize (kterou všichni tak milujete neb má duši, atd...) virtuální disketovku, je podle mě už jako skládání hardwarového WINUAE. To jste tak líní nebo co?
              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

              Komentovat


                #37
                Autorem citovaného textu je MisticJoe Přejít na původní příspěvek
                No kdyby si SD řešení umělo otevřít screenu jako je třeba selector na MiniMigu, tak by to bylo úplně nejlepší. Což, jak se zdá neumí.
                To je taky celkem nesmysl, je to emulator floppy a pripojeny jako floppy, tezko to bude neco zobrazovat na monitoru. Pres to male LCD to nejak vybirat pujde, to uz je asi celkem jedno, ze je to urcitym zpusobem hardcore je jen dobre.

                Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                Já vím, jsem asi divný. Ale připojovat k Amize (kterou všichni tak milujete neb má duši, atd...) virtuální disketovku, je podle mě už jako skládání hardwarového WINUAE. To jste tak líní nebo co?
                Ja to ani nechci k Amize, spis k ZX Spectru a jako hracku na vyzkouseni, proste zabava.

                Komentovat


                  #38
                  Já to nejvíc využiju na Atari ST. Většina věcí je jen na disketách. D-BUG zatím upravil asi 350 her,které jdou spustit z HDD. A mám tady case od Megafile 60 ve které mám zabudován Satandisk,tak do toho vrazím i tenhle emulátor.
                  A500,2xA500+(020),A600,CDTV,CD32,4xA1200(030),A400 0(040),komplet ATARI 8/16/32/64-bit,Didaktik192,Maťo,SharpMZ800,4xC64,C128

                  Komentovat


                    #39
                    2 Doda: ale tak udělat by to šlo, o tom žádná - nicméně sám jsem psal, že v této variantě to neumí (a samo nemůže)...

                    Komentovat


                      #40
                      Tak o tomhle se bavime:
                      Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: 2009-09-15 16h10m32.JPG
Počet zobrazení: 1
Velikost: 285,2 KB
ID: 106017Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: 2009-09-15 16h10m45.JPG
Počet zobrazení: 1
Velikost: 236,2 KB
ID: 106018

                      Komentovat


                        #41
                        Takže jak jsem předpokládal , je to verze USB. Takže potřeba mít zapnutý PC.

                        Komentovat


                          #42
                          Ani by jste neverili jak se na to tesim PC mam zaply 24 hod denne takze USB reseni me netrapi a Amigu si davam na stul k PC
                          A500 68010,A500+ 68010 KS3.1.4,A600 2MB CHIP KS3.1.4,A1200 Blizzard 1220/4 KS3.1.4,A2000,CD32.

                          Komentovat


                            #43
                            trafo : Heh,diky za inspiraci,vrak externiho HDD k ST mam taky
                            A500 68010,A500+ 68010 KS3.1.4,A600 2MB CHIP KS3.1.4,A1200 Blizzard 1220/4 KS3.1.4,A2000,CD32.

                            Komentovat


                              #44
                              Mne se libi schopnost emulace fdd pro vice platforem, protoze to vyuziji pro Atari 1040, A500, A1200. A zde beru USB jako velikou vyhodu, odpada pomale kopirovani a manipulace s SD kartou. Proste zmenim file, adresar,... prepnu do druheho compu a jedu. A predpokladam, ze se zmenou SW se da jeste spoustu veci vylepsit.
                              Code:
                              http://jeanfrancoisdelnero.free.fr/floppy_drive_emulator/index.html#FILESSUPPORTED
                              Naposledy upravil uunek; 15.09.2009, 19:55:51.

                              Komentovat


                                #45
                                Je mi jasný,že se k tomuto musím vyjádřit. Uunkovi vskutku Dík za příspěvek-Jo,vystihls to přesně!Opravdu se do tohohle nyní pouštět nebudu.Momentálně bych to neměl šanci stihnout časově.Ale také nebudu říkat NE,protože tenhle kousek HW se mi zamlouvá-dobrej nápad.Mít tohle doma,tak bych to řešil ve smyslu, Externí FDD Emulátor.Tzn.nacpat to do nějakého pudla a připojovat k libovolné Amize a na Origo-Amigu nešahat,jak to zde nastínil Prober.Tohle je pouze Můj názor.

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X