Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Napalm: The Crimson Crisis

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #46
    O: Napalm: The Crimson Crisis

    Mozno len boli z podobnej kniznice, vtedy vojenskych fakt vela nebolo, co ja viem tak jedina poriadna bola ta BBC War, Guns and Disasters. Potom som mal este vela atmosfer a tak, zhruba asi 10 Cdcok. Zvysok som samploval, mal som sampler Ramikola od Tronika, ktory vedel samplovat az na 50 kHz a neviem si predstavit v tom case NIKOHO, co by viac samplovat ako ja, aj co sa tyka hudobnych nastrojov, mimo to ze som si aj pozicaval vela syntakov, tak som samploval aj moderne zvuky z housovych radiostanic kazdy piatok.

    Tak ale nic ma nenastvalo viac, nez to ked sa sample alebo hudba downsamplovali, z 50 kHz na 15-16, hudba na 8-bit, alebo 22 kHz, no to som vzdy trpel a islo to VZDY uz mimo mna pretoze nie som audio programator/coder. Tak to ale asi zazili vsetci co robia hudbu alebo zvuky do hier, pametam si aj napriklad, ze taka adventurka Broken Sword mala realny orchester, minimum syntakov a final wavka boli tusim na 11 kHz 16bit stereo, doslova hroza.
    https://soundcloud.com/martindemsky

    Komentovat


      #47
      O: Napalm: The Crimson Crisis

      Někde se mi válí HWA balíček s tímhle skvostem, musel bych ale pohledat
      Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: hwa_ikony_win7.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 139,6 KB
ID: 106534

      Komentovat


        #48
        O: Napalm: The Crimson Crisis

        Nevíte někdo, jestli nemá Napalm problém s PFS3 AIO? Dcerka to začala hrát, ale nejde ukládat. Dám uložit, napíšu název sejvu a odEnteruju. Jenže nic se neuloží, nový název sjvu tam není. nejde ani "Delete save". Nefunguje mi to ani na jedné Amize, divný. Ne neinstaloval jsem to znovu, pouze jsem si nahrál hru z nějaké zálohy z minulých let.
        http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

        Komentovat


          #49
          O: Napalm: The Crimson Crisis

          Drive bych tekl ze to je nesmysl, ale na Minimigu mi nesla na PFS3 hrat (vubec nenastrtovala) Dune 2, musel jsem si udelat druhy disk s FFS. Nejspis to neni problem toho PFS3, nedava to totiz zqdny smysl, ale asi je to kombinace vic veci.

          Komentovat


            #50
            O: Napalm: The Crimson Crisis

            Mně takhle nejde ukládat v Settlers na PFS3, proto si myslím, jestli to náhodou není stejnej problem. A tak se ptám, jestli to někomu z vás funguje na PFS3 a tím by byl problém někde jinde.
            http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

            Komentovat


              #51
              O: Napalm: The Crimson Crisis

              Nemůže to být nastavením protection bits na souborech/adresářích s hrou?
              Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
              -----------------------------------------------
              Líbí se mi Retropolis

              Komentovat

              Zpracovávám...
              X