Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Benefactor

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Benefactor

    včera jsem rozjel tuto boží hru a úplně mne pochltila, je to taková příjemná logická hopsačko-běhací-kutálející plošinovka, dohopsal jsem se do světa egypstkého, kolik má tato hra LvL? na netu jsem našel 60LvL, porovnával jsem kódy co jsem prošel a kódy z netu a neseděj mi, mám úplně jiný(hru procházím poctivě nepodvádím, jen si občas ten kód zapomenu opsat)
    pařba a flink chtěj celýho člověka...

    #2
    tak podle HOL má 59 LvL a kódy tam taky seděj
    pařba a flink chtěj celýho člověka...

    Komentovat


      #3
      Pokud se dobře pamatuju (dohrál jsem už před lety), tak se do kódu promítá i množství energie s jakou se level dokončí (přestože na další postup ve hře to nemá vliv, nový level = plná energie).

      Komentovat


        #4
        Lol, no to je krásná hra, mám na ní krásnou vzpomínku, nevěděl jsem si rady s jedním levelem a tak jsem pořád koumal jak na to, nepotřeboval jsem ani počítač, jen jsem si to pamatoval a při jedné noční jsem na to hezky došel)

        Komentovat


          #5
          Tohle je fakt nádherná hra, kdo si jí trošku víc zahraje, toho musí úplně pohltit! Dají se dokonce sehnat extra levely, které jsou taky super!

          Komentovat


            #6
            Tak i přestože nejsem gamesník, tahle hra byla jedna z mála které jsem si oblíbil, a to tak, že hodně. Ty extra LVL by náhodou nebyly?
            Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

            Komentovat


              #7
              jj, já je mám určitě, napiš mi email do soukromých zpráv.
              Dneska musím přeinstalovat PC, tak doufám, že se ozvu brzy

              Komentovat

              Zpracovávám...
              X