Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

RTG Master - instalace

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    RTG Master - instalace

    Využil jsem jak instalačního scriptu, tak posléze ruční elaborování (třeba nechání jediné knihovny v LIBS:Rtg - CVčkové - poslední update z Aminetu i tu standardní, která je v archívu distribuce). Ale pořád mi to hází "No appropriate screen modes available! Have u installed the RTG libraries in LIBS:rtg?"

    Už opravdu nevím, co s tím. Podařilo se někomu RTG master rozchodit? Chci to kvůli AB3D II.

    Ukazuje to jak po pokusu o spuštění AB, tak i s těmi demátky, co má RTG master v balíku. SnoopDOS žádnou chybu nehlásí, tj. rtgmaster.library to odevře, pok šáhne na locale.library a potom konec.

    #2
    Už jsem to vyřešil. Stáhl jsem si z Aminetu jiné distro a to fachá. Možno smazat Evidentně se nějaký ten update neměl rád s danou verzí, kterou jsem si stáhl předtím.

    Komentovat


      #3
      Mazat se to nemusí, napiš sem verze která ti nejela a která jede. Někdo může narazit na stejný problém.
      www.oldcomp.cz
      party.oldcomp.cz

      Komentovat


        #4
        OK - tak jediná, která mi jede, je tato: https://aminet.net/package/driver/video/rtgmaster_user

        Jakékoliv jiné BINary evidentně v kombinaci CGX3D a drivery Picasso neběhá (tedy alespoň mě)

        Mimochodem, AB3D II mi neběží stejně. Ta hra je neuvěřitelně (pod RTG) nenažraná na paměť. Dohromady uvolním asi 16MB (2 Chip + 14 Fast) a stejně zařve, že nemůže alokovat paměť...

        Komentovat


          #5
          tak to je spíš nějakej eror ne ? Když jezdívala (plazila se) na A1200 a nějakou fastkou navíc. Nemyslí že bys měl málo grafický paměti na kartě ?
          Na stole EUAE a WinUAE, exA1200 se slušnou výbavou, exA2000 HD 20MB a exA500 2x, aktuální jabka sem snad ani vypisovat nebudu

          Komentovat


            #6
            No to se sice plazilo i na 2MB Fast, ale tenhle RTG port, který mám, je hrozně nenažranej. Prý 18MB je minimum...

            Komentovat

            Zpracovávám...
            X