Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Pomoc

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Pomoc

    zdravím všechny
    Po 11 letech jsem zase vytáhl svojí 600 ze skříně vyčistil jí a kupodivu maká bez problému.>>
    Problém ale nastal když jsem hledal diskety našel jsem pouze 4 hry zbytek se někam poděl.>>
    Mněl bych prosbu kdo by my pár her nahrál na diskety. Ty dodám >>
    Chtěl bych dát do 600 4 GB disk ale asi bude problém v romce mám 37300 myslím že měla nějakou chybu disk tam asi nepřipojim.
    Naposledy upravil Starej_Mraf; 22.09.2009, 20:28:23.

    #2
    No pokud si ten 4GB disk připravíš jinde, měl by fungovat. Jinak u KS 37.300 je limit 40MB. Jinde se uvádí a dle vlastní zkušenosti 64MB.
    www.oldcomp.cz
    party.oldcomp.cz

    Komentovat


      #3
      Aby sla rozumne vyuzit A600, musel bys prikoupit pametovou kartu 1MB a nejlepe jeste PCMCIA SRAM. Pak uz se da vyuzit HD pro hrani WHDLoad her. Ta ROM s CF kartou 64MB funguje. Pokud bys chtel dokoupit ROM a pametovou kartu 1MB, zkus e-shop www.vesalia.de , PCMCIA SRAM karty jsou hojne na www.ebay.de
      Cenove je asi lepsi koupit holou A1200, kde spustis i AGA hry.
      I love Amiga

      Komentovat


        #4
        Měl jsem CF 2GB u A600 a stejnou ROM. CF jsem si normálně připravil pod WinUAE, nahrál všechno, co jsem chtěl a píchl do Amigy. Když to takhle uděláš, pak si ty diskety můžeš už tvořit vklidu sám. TSGui a transdisk to jistí

        Komentovat


          #5
          Amigu 1200 bych pořídil ale problém je vtom že na Aukru toho moc není a Ebay.de je kuli Němčině taky pase .
          Bratr kdysi 1200 měl doma mu zůstala pouze (MagicBox Alnt 030 CPU Module s 8MB) tak mi to dal

          Komentovat


            #6
            tak skus allegro.pl, tam je Amig 1200 stale dost a da sa kupit za cca. 1000-1500 Kc, navyse postovne do CZ/SK je ovela lacnejsie ako z Nemecka ci Anglicka a taktiez s poliakom sa ako-tak dohovoris aj cestinou
            Commodore 64I, 64II | Commodore SX-64 | Commodore 128, 128D | Amiga 500 | Amiga 600 | Amiga 2000 68030 | Amiga 1200+Blizzard 1230 IV | Amiga 1200 E/BOX+Blizzard 1240 | Amiga 4000 040/25 | Amiga CD32 | Commodore CDTV | Atari 800XL, 800XE | Atari 130XE | Atari 1040STe | Apple Power Macintosh 9600, G3

            Komentovat


              #7
              cistu amigu dostanes zo zarukou aj na www.amigakit.eu

              Komentovat


                #8
                I na Aukru jsou, staci vydrzet. A600 je taky zabavna, ale s A1200 jde mnoho veci lip.
                Naposledy upravil Doda; 24.09.2009, 12:08:06.

                Komentovat


                  #9
                  Autorem citovaného textu je MisticJoe Přejít na původní příspěvek
                  Měl jsem CF 2GB u A600 a stejnou ROM. CF jsem si normálně připravil pod WinUAE, nahrál všechno, co jsem chtěl a píchl do Amigy. Když to takhle uděláš, pak si ty diskety můžeš už tvořit vklidu sám. TSGui a transdisk to jistí
                  Sehnal jsem redukci pro CF kartu + kabel, 1 GB CF kartu (Pretec). Chtěl bych jí dát do A600. Romku mám 37300. Problém je že jsem nenašel, už WB 2, co jsem kdysi koupil s Amigou. MisticJoe psal že to kdysi dělal pod WinUAE. Moc by mi bodl nějakéj návod abych si to mohl udělat.

                  Komentovat


                    #10
                    Tak přesně na to je na portálu několik článků. Doporučuju přečíst:

                    Ten poslední jen orientačně, ale jde to použít i k instalaci jiného systému pomocí PC.
                    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                    Komentovat


                      #11
                      Vtom návodě je (Tím bychom měli vše připraveno a nyní stačí spustit emulátor s vloženou disketou "Install 3.x".)kde seženu tu disketu

                      Komentovat


                        #12
                        Napis mi v SZ svuj e-mail a poresime to.
                        I love Amiga

                        Komentovat


                          #13
                          Autorem citovaného textu je doksy Přejít na původní příspěvek
                          V tom návodě je (Tím bychom měli vše připraveno a nyní stačí spustit emulátor s vloženou disketou "Install 3.x".). Kde seženu tu disketu
                          K instalaci budeš potřebovat všech 6 disket s Workbenchem, které ti Solaris dodá. Linknout tady ti je není možné, protože je s tím i dneska dost problémů
                          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                          Komentovat


                            #14
                            Myslim, ze mu staci 5 disket WB 2.1 pro A600, ale klidne mu dodam i WB 3.1 pro potreby WinUAE
                            I love Amiga

                            Komentovat


                              #15
                              Nejde mi vytvořit RDB pro Amigu dělám to přesně podle instrukci na Amiga portálu Win UAE jí pozná ale Workbench né.fficeffice" />>>

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X