Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Pomoc

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #61
    Autorem citovaného textu je doksy Přejít na původní příspěvek
    mám usb čtečku (Apacer mega sieno AM400+ CF je Pretec 1GB 40x)...

    Tak sem právě ozkůšal tu samou čtečku a v poho včetně instalace WB3.1, takže jsou tu dvě varianty proč to nejde - buď je karta nějaká divoká, nebo je chyba někde mezi klávesnicí a židlí...

    Komentovat


      #62
      Tak jsem na to přišel chyba nebyla mezi židlí a klávesnici ale cf kartě koupil jsem novou 4 GB Kingstone a tu jsem připravil bez problému.
      Kartu mám připravenou ale co dál jak tam dostat workbench_2.1 a hry
      (Holá 600 asi nezvládne Amiga Os 3,9)

      Komentovat


        #63
        No vidíš - Bingo!

        Teď už to pujde samo - sežeň si na netu ADF soubory WB 2.1 (pokuď neseženeš, pošli mi SZ...smile:, naporcuj CF aspoň na tři části - System/Work/Game - 50/300/zbytek MB, nainstaluj WB a hurá na hry...

        Komentovat


          #64
          chlapi nevite jak je ten hdtoolbox_cf upraveny ?

          mel jsem uplne stejny problem jako doksy. pres originalni hdtoolbox z wb3.1 to neslo, ale ten upraveny hdtoolbox muj CF nasel i detekoval...
          Amiga 1200, Indivision AGA, Blizzard 1230-IV/50 MHz, 64MB RAM, CF-IDE 4GB, WB3.1, WHDLoad.

          Komentovat


            #65
            Tady to máš, je to v celku jednoduché si to nachystat sám, ale potřebuješ k tomu hexaeditor a trošku zkušeností, takže ti ušetřím práci...
            Přiložené soubory
            Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

            Komentovat


              #66
              diky, ale me prave zajimaji ty zmeny (Deksid byl a je muj veliky kamarad

              nemas odkaz na postup nebo na popis co ta modifikace udela ?
              Amiga 1200, Indivision AGA, Blizzard 1230-IV/50 MHz, 64MB RAM, CF-IDE 4GB, WB3.1, WHDLoad.

              Komentovat


                #67
                to najdeš na amiga portálu, z tama jsem čerpal i já...
                Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

                Komentovat


                  #68
                  Autorem citovaného textu je zet Přejít na původní příspěvek
                  diky, ale me prave zajimaji ty zmeny (Deksid byl a je muj veliky kamarad

                  nemas odkaz na postup nebo na popis co ta modifikace udela ?

                  Tady si precti dokumentaci a jsou tam ty patche
                  I love Amiga

                  Komentovat


                    #69
                    diky, mrknul jsem na to.
                    takze cely problem je ohledne typu zarizeni.

                    odhaduju, ze se to stava pouze u nove zakoupenych CF. co jsem ten muj CF pomoci toho napatchovaneho HDToolBoxu nainicializoval na cisty Amiga disk, tak ho uz vidi i nenapatchovany HDToolBox.
                    Amiga 1200, Indivision AGA, Blizzard 1230-IV/50 MHz, 64MB RAM, CF-IDE 4GB, WB3.1, WHDLoad.

                    Komentovat

                    Zpracovávám...
                    X