Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Úprava zdroje ATX pro A4000D

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Úprava zdroje ATX pro A4000D

    Potřeboval bych potvrzení nebo opravu mého schéma napájení konektoru na M/B A4000D, kdo jej máte, tak se mi k tomu prosím vyjádřete. Chci si předělat ATX zdroj pro tuto desku a potřebuju znát přesné rozložení kontaktů v napájecím konektoru.

    EDIT 25.12.10: takže zapojení dle mého nákresu je správné, kdokoliv tedy bude potřebovat předělat zdroj pro A4D, může se tímto plánkem řídit, je 100% platný a funkční.
    Přiložené soubory
    Naposledy upravil Marien; 26.12.2010, 14:24:31.
    Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

    #2
    Halo bando, to tu nikdo nemá A4000D aby se kouknul zda je moje schéma srpávné nebo chybné?
    Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

    Komentovat


      #3
      Toto ti asi nepomuze


      Asi se nikomu nechce rozdelavat A4000 a promerovat konektor. V tomto odkazu jde videt zapojeni.
      Naposledy upravil Solaris104; 06.10.2009, 19:40:21.
      I love Amiga

      Komentovat


        #4
        Z tadyma jsem pochopitelně čerpal, ale potřebuji vizuální potvrzení, že žíly v konektoru odpovídají tomuhle značení, které mám na schématu. Jisté je jedno, a to pin 1, ovšem zda se pin 2 řadí pod jedničku anebo vedle jedničky mi mohou sdělit jen ti co maj A4D doma...
        Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

        Komentovat


          #5
          Podle me to mas spatne, na to mem okazu jsou i barvy kabelu. Srovnej s obrazkem
          I love Amiga

          Komentovat


            #6
            mno podle toho odkazu na wonkity.com to přesně sedí s mým schématem, je to jen otočené o 45° , z té fotky se nedá celkem nic poznat, snad jen to, že jde o archaickou desku A4D revize 1, ta mohla mít zapojení klidně jinak než nejběžnější rev. B
            Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

            Komentovat


              #7
              Autorem citovaného textu je Marien Přejít na původní příspěvek
              Potřeboval bych potvrzení nebo opravu mého schéma napájení konektoru na M/B A4000D, kdo jej máte, tak se mi k tomu prosím vyjádřete. Chci si předělat ATX zdroj pro tuto desku a potřebuju znát přesné rozložení kontaktů v napájecím konektoru.

              Tohle máš dobré zapojení ! Ale zcela určitě máš snad doma nějakej ten Měřák,kde si to můžeš písknout,takže i kdybys hned neznal významy pinů,tak zde nevidím nějakej problém to zapojit !

              Komentovat

              Zpracovávám...
              X