Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Screenovací soutěž

Sbalit
Toto téma je "přilepené" nahoře.
X
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Já bych dvojku prubnul, prý šlape i na GK a nějak nemůžu nikde dohledat download. Přidávám se s potvrzením, že tahle hra mě v mých mladých létech též drasticky ovlivnila a prožil jsem u ní nejednu bezesnou noc

    Komentovat


      Tady jsou linky

      AmigaKit Amiga Shop - we ship worldwide. Manufacturer and distributor of Commodore Amiga adapters, A500 RAM expansions, A1200 turbo cards and A600 memory upgrades. A1200 Dust covers and mouse mats. Joysticks and games.
      Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
      -----------------------------------------------
      Líbí se mi Retropolis

      Komentovat


        mno hodil bych ty linky jinam, tohle téma bych nechal čistě jen pro soutěž
        pařba a flink chtěj celýho člověka...

        Komentovat


          Eddie je mi líto, ale Wolfus tě s názvem předběhnul. I když nebyl název hry celý, myslím že ho musím uznat .

          Wolfe dáváš!
          A 500 1 MB RAM. A 600 HDD. A 1200 Apollo 1240/40, 32 MB RAM, HDD. Amiga CD32 Paravision SX1, 8 MB RAM, HDD.

          Komentovat


            Dnes to bude nieco lahsie. Aby to nebolo zas uplne primitivne, spravil som len vyrez, ale orezal som to len z jednej strany a aby ste nepovedali, ze som svina, jedna sa o outro z jednej vynikajucej klasiky
            Přiložené soubory
            ???

            Komentovat


              Napovedu? Tak OK, francuzska v podstate adventura.
              ???

              Komentovat


                black sect?

                Komentovat


                  Nie nie... Lepsia a klasickejsia vec
                  ???

                  Komentovat


                    Uz to tu smrdi dost dlho, cas na vymenu a preto hodim surovu napovedu: Adventura je mixnuta strategiou...
                    ???

                    Komentovat


                      Dune I
                      A500 68010,A500+ 68010 KS3.1.4,A600 2MB CHIP KS3.1.4,A1200 Blizzard 1220/4 KS3.1.4,A2000,CD32.

                      Komentovat


                        No podle nápovědy by to mohlo být něco od Silmarilsu

                        Komentovat


                          Hmm tak Dune to nebude sem koukal na intro na youtube...I kdyz Cryo byli taky francouzi myslim...
                          A500 68010,A500+ 68010 KS3.1.4,A600 2MB CHIP KS3.1.4,A1200 Blizzard 1220/4 KS3.1.4,A2000,CD32.

                          Komentovat


                            2 Turrican: no to mě napadlo taky, hned po první nápovědě. Ale nic, co by se vzdáleně podobalo výřezu, jsem nenašel. A pravda, nečestně sáhl po lemonu...

                            Komentovat


                              Samozrejme je to Dune!!! A obrazok je z outra, nie z intra Tesne po tom, ako som ho odfotil sa cez neho objavi napis THE END. To ste to vazne nedohrali? Taka genialna hra. Dvojka sa podla mojho nazoru nechyta...
                              Sniper je na tahu!
                              ???

                              Komentovat


                                OK jdu nahodit WinUAE
                                A500 68010,A500+ 68010 KS3.1.4,A600 2MB CHIP KS3.1.4,A1200 Blizzard 1220/4 KS3.1.4,A2000,CD32.

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X