Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Screenovací soutěž

Sbalit
Toto téma je "přilepené" nahoře.
X
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    podla grafiky tipujem Heart of China,

    Komentovat


      Tipuju, že tipuješ správně

      Komentovat


        A ja ze aku tazku otazku Vam dam... Inac spolu s Rise of the Dragon moja oblubena hra. Skvela kombinacia adventury, arkadovky a simulatora tanku
        Heart of China is an Amiga point and click adventure game released in 1992 by Dynamix.
        ???

        Komentovat


          Já si jí onehdá chtěl taky zahrát, protože po vizuální stránce vypadá fakt luxusně. Ale po hodině jsem to vzdal, protože WHD verze, co mám, padá kdy se jí zachce...

          Komentovat


            heart of china ma velmi peknu krabicu
            Přiložené soubory

            Komentovat


              Ten screenshot hodně napovídá ... kde a kdy se hra odehrává ... což pak vede i k názvu

              Komentovat


                Traja musketieri?
                ???

                Komentovat


                  Autorem citovaného textu je Wolfus Přejít na původní příspěvek
                  Traja musketieri?
                  Místo je shodné ... ale tahle hra se časově odehává ještě před nimi

                  Komentovat


                    Versailes?
                    ???

                    Komentovat


                      Autorem citovaného textu je Wolfus Přejít na původní příspěvek
                      Versailes?
                      A je taková hra? Jinak i tohle by spadalo až do období po letopočtu na screenshotu (1429).
                      Mě by spíš zajímalo, jestli tu hru eddie hrál a jaká je, protože já na ni přišel jen díky tomu co je na obrázku, jinak ji neznám.

                      Komentovat


                        Já to jednou zkusil, bo mi to připomínalo na první pohled DOTC, ale pak si vzpoměl, jak na konci toho jetého filmu, co má společné téma, tahají chudince střeva z dutiny břišní a udělalo se mi zle Ne kecám, prostě mě to nechytlo (přecijen na řvaní u monitoru "uááá jsem panna orleánská a kdo je víc?" jsem asi málo jetej )... Tak teď už to uhodne snad každej a já si počkám zase na nějakej obrázek, u kterého musím pátrat.
                        (tato nápověda byla zveřejněna bez souhlasu eddieho a tudíž má plné právo se na mne hněvat a zakousnout mi morčátko)

                        Komentovat


                          Njn, je to Joan of Arc.
                          "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                          Komentovat


                            Autorem citovaného textu je Predseda Přejít na původní příspěvek
                            Njn, je to Joan of Arc.
                            ano, to je ona

                            Joan of Arc: Siege & the Sword is an Amiga war strategy game released in 1989 by Brøderbund.


                            hru som nehral, asi nie som az taky strateg, ale moj velmi dobry priatel strateg to drvil a velmi si to vtedy ( v tej krasnej dobe) pochvaloval

                            ja skor som hraval nieco take jednoduchsie ako Realms, Civilization


                            misticjoe: morcatka nejim, ale mas 100 bodov
                            Naposledy upravil Host; 18.02.2010, 23:16:09.

                            Komentovat


                              Nějak nám to tu usnulo Předsedo ... aby se vlákno nezrušilo pro nečinnost

                              Komentovat


                                Ajo, sorráč, jsem zapomněl že jsem to nahodil. Tak chvilku, něco vám najdu.
                                "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X