Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Screenovací soutěž

Sbalit
Toto téma je "přilepené" nahoře.
X
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    OK, je to Legend of the Lost, protože mě to tu neba.
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    Komentovat


      Uhádnul jsi, tak zadáváš
      A tentokrát něco lehčího

      Komentovat


        Jo - něco lehčího. Naposledy jsem si v tomhle threadu škrtnul snad předloni...

        Komentovat


          Zadávejte si sami. Kdo chce ať si zadává. Když nikdo ani nehádá, tak mě to fakt neba.
          "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

          Komentovat


            O: Screenovací soutěž 8-bit

            Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: das picture.png
Počet zobrazení: 1
Velikost: 10,6 KB
ID: 106739

            what the hell is that game!

            Komentovat


              O: Screenovací soutěž 8-bit

              Zase jsi v blbem vlakne. Je zvlast vlakno pro 8-bity a pro Amigu.

              Battle Squadron
              Amiga games database containing data, screenshots, reviews, cheat codes, walkthroughs, maps, manuals, links, box scans, disk scans
              I love Amiga

              Komentovat


                O: Screenovací soutěž 8-bit

                Autorem citovaného textu je Solaris104 Přejít na původní příspěvek
                Zase jsi v blbem vlakne. Je zvlast vlakno pro 8-bity a pro Amigu.

                Battle Squadron
                https://hol.abime.net/72
                jé aha, to sem nějak netuchal nicméně správně, něco nahoď

                Komentovat


                  O: Screenovací soutěž

                  Úplně jsem se vylekal. Že by nějaký osmibit zvládl takovou grafiku.
                  A500,2xA500+(020),A600,CDTV,CD32,4xA1200(030),A400 0(040),komplet ATARI 8/16/32/64-bit,Didaktik192,Maťo,SharpMZ800,4xC64,C128

                  Komentovat


                    O: Screenovací soutěž

                    Sam coupe by to zvladl
                    I love Amiga

                    Komentovat


                      O: Screenovací soutěž

                      Autorem citovaného textu je trafo Přejít na původní příspěvek
                      Úplně jsem se vylekal. Že by nějaký osmibit zvládl takovou grafiku.
                      no atari k tomu nemá daleko. ale to je jasný, to sem ani nemusel zmiňovat. tady screen z 8bit hry Mr. Plum, která jede na 8bit atárku

                      Klikni pro plné zobrazení obrázku

Jméno: vbxe_plum_s.jpg
Počet zobrazení: 1
Velikost: 70,6 KB
ID: 106740
                      Naposledy upravil Poison; 22.06.2012, 08:50:18.

                      Komentovat


                        O: Screenovací soutěž

                        To znám,ale chce to VBXE,které je mnoha ataristy zavrhováno. Podle nich už se jedná o velkou změnu a už to pří není atárko. Já s tím tedy nesouhlasím. VBXE se mi moc líbí. Jestli se to uchytí a vznikne nějaký soft,
                        tak si VBXE rád pořídím.
                        A500,2xA500+(020),A600,CDTV,CD32,4xA1200(030),A400 0(040),komplet ATARI 8/16/32/64-bit,Didaktik192,Maťo,SharpMZ800,4xC64,C128

                        Komentovat


                          O: Screenovací soutěž

                          Autorem citovaného textu je trafo Přejít na původní příspěvek
                          To znám,ale chce to VBXE,které je mnoha ataristy zavrhováno. Podle nich už se jedná o velkou změnu a už to pří není atárko. Já s tím tedy nesouhlasím. VBXE se mi moc líbí. Jestli se to uchytí a vznikne nějaký soft,
                          tak si VBXE rád pořídím.
                          super jsi mj člověk! já vbxe chci strašně moc jen sem ještě nebyl schopen z nějkých důvodů ho objednat, a hlavně nemám nikoho kdo by mi to byl ochoten zapojit. VBXE je podle mě uplná bomba, zavrhují ho jen staromilci, zatvrdlíci a ti co tomu nerozumí A myslim, že na atari poměry už je toho i "dost". mr. plum, robbo, nějaký logický kostičky, obrázky a nějaký prezentační shortropak pár předělávek jako Misja (dvě verze), Jet set willy. být tebou moc dlouho nečekám, protože nějak závratně rychle to vznikat nebude, a pak může přestat produkce vbxe. helle nechceš si to objednat a vzít rovnou dvě? Hlavně ten přímej výstup na VGA je bomba!
                          Naposledy upravil Poison; 22.06.2012, 09:01:55.

                          Komentovat


                            O: Screenovací soutěž

                            Moc tomu zavrhování VBXE nerozumím. Oni akceptují stereo rozšíření,SDrive,rozšíření RAM,čtyři OS v ROMce,COVOX,MyIDE a desítky dalších,ale najednou VBXE ne!
                            Buď jsem ortodoxní a nechám si základní model atárka. K němu kazeťák,maximálně disketovku televizi MERKUR a jedu vše jako před třiceti lety. A nebo modernizuji. Ale proč 99 procent modernizací
                            akceptuji a pak se mi z VBXE zježí vlasy to nechápu.
                            Jejda pozor jsme OT.
                            A500,2xA500+(020),A600,CDTV,CD32,4xA1200(030),A400 0(040),komplet ATARI 8/16/32/64-bit,Didaktik192,Maťo,SharpMZ800,4xC64,C128

                            Komentovat


                              O: Screenovací soutěž

                              Tak zkuste hadat, je to lehke.
                              Přiložené soubory
                              I love Amiga

                              Komentovat


                                O: Screenovací soutěž

                                Autorem citovaného textu je Solaris104 Přejít na původní příspěvek
                                Tak zkuste hadat, je to lehke.
                                TOKI

                                Amiga games database containing data, screenshots, reviews, cheat codes, walkthroughs, maps, manuals, links, box scans, disk scans

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X