Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Screenovací soutěž

Sbalit
Toto téma je "přilepené" nahoře.
X
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #91
    Tak jako zas tak dlouho nemusíte dělat, že nevíte. Chcete nápovědu pro případ, že doopravdy nevíte?

    edit: ale jo, já ji dám: Tam, kde spásána jest alpská tráva a děti křičí "jé, kráva", barvou tou rychle odpočítáváno je tvé bytí, jako vyvolený, když ničí nájezdníky.
    Naposledy upravil MisticJoe; 12.11.2009, 21:59:03.

    Komentovat


      #92
      Tak asi Matrix Marauders ... ale to tipuju jen díky té nápovědě

      Komentovat


        #93
        Ale v napovede je spomenuta farba, to bude asi podstatne...
        ???

        Komentovat


          #94
          Ano, jsou to Matrix Marauders - farba je spomenutá - společně s fialovou, kdopa odpočítává čas do smrti? A jediný opravdu vyvolený byl v jakém filmu? Nájezdníci jsou jasní
          Čili Turrican dává další

          Komentovat


            #95
            Tak screenshot z aktuálního levelu, kam jsem se zatím dostal
            Přiložené soubory

            Komentovat


              #96
              Sakra ludia, co to hravate? Nic nepoznam!
              ???

              Komentovat


                #97
                Tohle je taková logická hra (můj oblíbený žánr smile: , kde je úkolem postupně přeskočit všechny 'panďuláky' (přeskočený zmizí) aby zbyl jenom jeden. Je dán počet přeskoků a časový limit (ale level lze libovolněkrát opakovat a do každého levelu je kód).
                V tom postupně (ne)pomáhají různe trampolíny, katapulty, směrové trampolíny, teleporty, bomby, zdi a podobně, takže na jeden skok jich lze přeskočit několik. Některý level byl udělaný i tak, že musel být dohraný právě na jeden skok, což je ale zrovna lehké, stačí najít kým a kam skočit a je to.

                Když se na to teď tak dívám, tak jsem to možná dal asi opravdu těžké, protože jsem tuhle hru nenašel na Lemon Amiga ani na HOL, což bude asi tím, že si ji autor prodával sám.

                Na Aminetu je její demo (vlastně plná verze jen má necelou polovinu levelů) a i zdrojáky v Amosu.

                Autor na Lemon Amiga a HOL samozřejmě je, podílel se i na komerčních hrách. Původně začínal na ZX a C64.

                Tahle hra je z roku 1994 a v současnosti už ji autor na Amigu nenabízí (jen Win, Mac a Pocket PC).

                Nevím, jak ještě napovědět ... u her, které mám rád mám tak nějak pocit, že je přece musí znát spousta lidí ... a ono to tak není

                Komentovat


                  #98
                  Tak protože jsem to s obtížností tentokrát očividně přehnal, tak prozradím, že hra se jmenuje Peg-It a autor Paul Burkey.
                  Kdo chce vyzkoušet:


                  No a místo toho dáme něco (opět má oblíbená hra) podstatně lehčího
                  Přiložené soubory

                  Komentovat


                    #99
                    Tak to vim, Logical jsem nedavno dohral.
                    I love Amiga

                    Komentovat


                      Jj ... já už několikrát ... akorát CDTV verze má místo těch hezkých kódů do levelů jen číselné kódy ... aby je šlo zadat i na dálkovém ovladači bez klávesnice.
                      Dáváš

                      Komentovat


                        Tak je to jedna shoot'em up
                        Přiložené soubory
                        I love Amiga

                        Komentovat


                          Nebude to nejaky ten Disposable geroj?
                          ???

                          Komentovat


                            Neni, jen napovim, ze hudbu k teto strilecce delal Rudolf Stember ve formatu tfmx.
                            I love Amiga

                            Komentovat


                              Z-Out?

                              Komentovat


                                Neni to Z-Out.
                                I love Amiga

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X