Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

NewIcons - neuvěřitelně pomalé načítání ikon

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    NewIcons - neuvěřitelně pomalé načítání ikon

    Tak si i nadále vylepšuji WB, ale začínám být krajně nespokojen. Ne s výsledky vzhledu, ale s tím, jak se mi zpomaluje WB. Zřejmě někde něco dělám špatně. Přijde mi totiž, že Iconian bez ohledu na počet použitých barev (snažim se mít GIFy pro import v 5 bitové paletě - tedy 32 barev) při ukládání ve formátu NI použije natvrdo 8bit a netuším, jak ho přesvědčit k něčemu jinému. Ikony se pak načítají (když jich je víc v jednom okně) neuvěřitelně táhle. Přitom standardní set NI je také ve 32 barvách (i když designově k zblití) a načítá se podstatně rychleji.
    Zatím nevím, jestli to mám nějak hlouběji řešit - doufám, že tenhle neduh skončí, až seženu CS. Ale co když ne? Přitom i plnobarevné ikony u WHD her jsou bez problémů.

    #2
    Me se na A4000 s 040/25MHz v OS39 taky nacitaly dost pomalu standartni ikony, treba adresar "Prefecences" trval par vterin. BYlo to jasne procesorem a absenci skutecne FastRAM, s CS je ti uplne jinde. Navic pokud mas na disku pouze FFS, tak to je dalsi brzda.

    Zkus zvetsit buffery pro disk, nejak hodne, jestli se ti napodruhe otevreni ten adresar nenacte rychleji. Taky zkus program "iconbefast", ale myslim, ze neni urcen pro tenhle pripad. Ted nevim, jestli mas WB31 nebo OS39, ale vOS39 jde nastavit uroven kvality ditheringu obrazku a ikon.

    Komentovat


      #3
      Mám 3.1, už PFS 3, a icon.library z OS3.9 (nicméně s verzí z 3.1 je to stejné)... Tak já budu dál čekat na CS

      Komentovat

      Zpracovávám...
      X