Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Nejde mi připojit HDD

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Nejde mi připojit HDD

    Ahoj, muzu dalsi lama dotaz? Ptam se proto, protoze driv jsem s tim problemy nemel... Odchazi mi HDD, rad bych si nainstaloval novej, ale po nahrati Install 3.0 a spustei HDDToolBoxu mi to pripojeny HDD nevidi, dokonce ani ten, ze ktereho bootoju... Netusite, cim to muze byt? Diky
    PowerMac G4 MDD 2x 1,42 GHz FW800+Airport+USB 2.0+PCI SATA+SSD... Amiga uz jen v emulatoru

    #2
    Mas spravne nastavene jumpery Master a Slave na discich? Nemas zmeneny standardne scsi.device v tooltypes HDToolBoxu na jiny? Rohodne bych zkusil i pripojit disky samotne, nekdy se starsi disky spolu nemusi snaset.
    I love Amiga

    Komentovat


      #3
      Nemas zmeneny standardne scsi.device v tooltypes HDToolBoxu na jiny

      mohl bys to prosimte upresnit? dik
      PowerMac G4 MDD 2x 1,42 GHz FW800+Airport+USB 2.0+PCI SATA+SSD... Amiga uz jen v emulatoru

      Komentovat


        #4
        Podivej se tady na obrazky
        I love Amiga

        Komentovat


          #5
          No já bych se vyprdnul na nastavování pod Amigou - připojil bych disky do PC a udělal si především za pomoci WinUAE zálohu toho starého a tu pak přetáhl na nový...

          Komentovat


            #6
            zalohu pod winuae samozrejme delat budu, ale ja pod winuae pracuju docela nerad, mam porad spis vsechno na disketach, nez v adf... ten tooltype zkusim, jeste si pohraju s jumpery, i kdyz moc moznosti tam neni... zatim diky
            PowerMac G4 MDD 2x 1,42 GHz FW800+Airport+USB 2.0+PCI SATA+SSD... Amiga uz jen v emulatoru

            Komentovat


              #7
              Ja jsem HDD delal jedine pod WinUAE,na normalni Amize bych z toho asi vykvetl fakt doporucuju instalacky natahat z netu a udelat to na PC,je to nejpohodlnejsi nejrychlejsi a na Portalu je to skvele popsany...Navic si neumim predstavit ze instaluju OS3.9 na original Amize...
              A500 68010,A500+ 68010 KS3.1.4,A600 2MB CHIP KS3.1.4,A1200 Blizzard 1220/4 KS3.1.4,A2000,CD32.

              Komentovat


                #8
                uz to mam. bylo to nastavenim uaehf.device v tooltypu. instalace byla bezproblemova, ja tam toho zase tolik nemam... dix
                PowerMac G4 MDD 2x 1,42 GHz FW800+Airport+USB 2.0+PCI SATA+SSD... Amiga uz jen v emulatoru

                Komentovat


                  #9
                  No jsem rad, ze Ti ma rada pomohla a uz Ti to funguje
                  I love Amiga

                  Komentovat

                  Zpracovávám...
                  X