Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Sound FX 4.3

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Sound FX 4.3

    Scháním registrovanou verzi SFX 4.3. Případně jiný kvalitní editační software s podporou AHI a nejlépe s podporou PPC.
    reKTor
    Amiga 3000, Mirage Tower, Cyberstorm PPC604/233, 060/60, 146MB RAM, CybervissionPPC, MediatorPCI 3000D, 80GB UWSCSI HDD, Ariadne, Catweasel MKII, Oktagon2008+ SD R/W, PCI cards...

    #2
    Sound FX vyšlo v 77. čísle AmigaFuture (březen/duben 2009). Dávám dočasně ke stažení SEM (cca 62MB). V dokumentaci jsem narazil na popis verze 4.2 i 4.3, tak to zkus a dej vědět, jak jsi dopadnul.
    Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
    -----------------------------------------------
    Líbí se mi Retropolis

    Komentovat


      #3
      díky, běhá to skvěle (je to verze 4.3). Velice schopný editor, škoda jen, že nemá podporu PPC alespoň ale šikovně využívá FPU, bez kterého by aplikace efektů trvala mnohonásobně déle..
      reKTor
      Amiga 3000, Mirage Tower, Cyberstorm PPC604/233, 060/60, 146MB RAM, CybervissionPPC, MediatorPCI 3000D, 80GB UWSCSI HDD, Ariadne, Catweasel MKII, Oktagon2008+ SD R/W, PCI cards...

      Komentovat


        #4
        Zajímavé zjištění - SoundFX se dá bez problémů spustit pod OS4.0. Zkoušel jsem nasamplovat (SoundBlastr + AHIRecord) a následně vyčistit (Denoise filtr, integrovaný v SoundFX) 3min song. Pod OS 3.1 a 060/60 tato operace trvala cca 1hod, zatímco pod OS4.0 v emulaci 68k na PPC604/233 pouze 10 min! O to víc mě mrzí, že neudělali přímo verzi pro PPC. Zajímavé bude spustit program pod MorphOS, kde je emulace 68k ještě rychlejší.
        reKTor
        Amiga 3000, Mirage Tower, Cyberstorm PPC604/233, 060/60, 146MB RAM, CybervissionPPC, MediatorPCI 3000D, 80GB UWSCSI HDD, Ariadne, Catweasel MKII, Oktagon2008+ SD R/W, PCI cards...

        Komentovat


          #5
          To je ale super program! Znám ho už hodně dlouho a nechápu proč jsem se mu nevěnoval. Pod MorphOS běhá rychle a bez problému. Do hodinovýho testu na A1200 se mi nechtělo, tak nemůžu srovnat. Nefungoval mi však instalátor, ale ručně to jde taky.
          Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

          Komentovat


            #6
            Já instaloval tu verzi od DaMiho a v pohodě, jen to chtělo další 3 library, které mi v systému chyběly. Na MorphOS se to chystám také vyzkoušet - možná budu příjemně překvapen, ale už na tom OS4.0 to běží moc pěkně.

            Jinak na Peg II to musí makat a taky ti odpadaj problémy s pamětí. Mám dlouhé samply cca 200MB takže se bez virtuálky neobejdu - ještě, že je na CS PPC integrovaný UW SCSI řadič, který je na naše poměry extrémně výkonný. Jednoduché operace, jako je nahrávání, střih a uložení samplu zvládá velmi rychle a náročné operace také nezdžuje - tam se potí CPU.
            reKTor
            Amiga 3000, Mirage Tower, Cyberstorm PPC604/233, 060/60, 146MB RAM, CybervissionPPC, MediatorPCI 3000D, 80GB UWSCSI HDD, Ariadne, Catweasel MKII, Oktagon2008+ SD R/W, PCI cards...

            Komentovat

            Zpracovávám...
            X