Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

A1200 Tower pomůže někdo??

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    A1200 Tower pomůže někdo??

    Zdravím. Mám problém s A1200 která je v toweru. Pokud zapojím Amigu úplně holou pře zdroj z A500 (plně funkční) obraz jen problikne a zůstane šedý. obr.1.

    Pokud amigu zapnu přes zdroj v toweru občas naskočí červená obrazovka, jinak se chová stejně šedá obrazovka obr.2

    Pokud amigu zapnu přes zdroj v toweru, ale vytáhnu propojku k napájení amigy obr 3

    tak normálka najede, nabootuje z HDD funguje i turbokarta, klávesnice, myš vše se zdá normál. Ale disketová jednotka nefunguje a nevím jak ostatní porty. V tuto chvíli je amiga napájena přes žilkový kabel klávesnice (je to vůbec možné ???) Ve všech případech jde proud do napájení disketovky. Je tu někdo kdo by poradil co s tím ??? Rád bych ji zas zprovoznil.

    PS: disketovka je v jiné amize plně funkční.

    #2
    Jelikoz Ti nefunguje board s klasickym funkcnim Amiga zdrojem, tak tipuji na nejakou chybku v napajeci casti boardu A1200. Zkus se podivat, jestli neuvidis okem nejakou ohorelou soucastku nebo studeny spoj. Tady je asi nejlepsi opravar s vybavenim Exa, na Slovensku Boboo.
    I love Amiga

    Komentovat


      #3
      Luciamig: Hele Příteli,tady čtu,to co píšeš,ale to v tom máš pěknej Maras ! Pokud Ti mohu dát alespon nějakou radu,které se chytneš,tak už nelaboruj a NIC nezapínej,něco s tím uděláme.Z Mého hlediska je fakt škoda odlágrovat jen tak z Blbosti jakejkoliv Amiga-HW. No,ale tohle,aby se MB napájel přes FDD Jsem fakt ještě neviděl,prostě Lahůdka ! Dej mi nějaké to info na Můj Email: exa1593@atlas.cz

      Komentovat


        #4
        Autorem citovaného textu je EXA Přejít na původní příspěvek
        Luciamig: Hele Příteli,tady čtu,to co píšeš,ale to v tom máš pěknej Maras ! Pokud Ti mohu dát alespon nějakou radu,které se chytneš,tak už nelaboruj a NIC nezapínej,něco s tím uděláme.Z Mého hlediska je fakt škoda odlágrovat jen tak z Blbosti jakejkoliv Amiga-HW. No,ale tohle,aby se MB napájel přes FDD Jsem fakt ještě neviděl,prostě Lahůdka ! Dej mi nějaké to info na Můj Email: exa1593@atlas.cz
        Díky, poslal jsem ti email.

        Komentovat

        Zpracovávám...
        X