Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

My-B-1260 + SCSI

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    My-B-1260 + SCSI

    Také se musím pochlubit tím,co Jsem tady Doma spáchal na poli Amigy-HW. No,prostě se mi podařilo sehnat B-1240. To dá rozum,že to tak nemohlo zůstat bez povšimnutí.Udělal Jsem teda malou Operaci,sundal CPU-040,nacpal tam patici jak pod CPU,tak i pod X-tal i pod ROMku.Šoupnul k tomu SCSI-kit,no a dvě 64MB SIMky.Na CPU větráček a také Jsem neopomenul trošku pomoct Stabilizátoru měděným plíškem,(von chudák se také potí). Odskoušeno-máká to Super,ale asi snížím krapétek takt na 66MHz.
    Naposledy upravil EXA; 30.01.2010, 21:58:11.

    #2
    To SCSI funguje na 80MHz? Tady pisi, ze s taktem nad 60MHz muze odejit do vecnych lovist.
    WEBRING covers the entire spectrum of tech and brings its readers closer to the world of digital experience.
    I love Amiga

    Komentovat


      #3
      Až odejde,tak Tě ubezpečuji,že Jseš na listině mezi prvníma,kterejm to sdělím ! OK ? Jinak se takovejma prkotinama nezatěžuji a řeším je,až se pojeví,méně tak brní hlava !

      Komentovat


        #4
        mě scsi kit odešel ihned po tom, co jsem zapoměl, že jsem na kartě nechal 66 Mhz krystal a zapnul amigu..
        A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

        Komentovat


          #5
          to nemusí být obecné pravidlo, na amiga.org je řada lidí, kteří provozují B1260 se scsi od 60 do 80 a fungují, u Amigouna to bylo asi slabším kusem, je to samozřejmě riziko, ale kdo chce klid v duši může bliznu pořád provozovat bez scsi
          Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

          Komentovat


            #6
            Autorem citovaného textu je amigoun Přejít na původní příspěvek
            mě scsi kit odešel ihned po tom, co jsem zapoměl, že jsem na kartě nechal 66 Mhz krystal a zapnul amigu..
            A pametovy slot na SCSI fungoval dal?
            I love Amiga

            Komentovat


              #7
              Jasně Chlapci,může tady vznikat nějakáta kolize,ale že by to mělo přímo hned lehnout,tak tomu nechci věřit ani u Pátého Pivka ! Prostě Jsem to včera takhle nabastlil a dnes,jelikož je nějak mimořádně víc času,budu laborovat dále.Napadá mě,že: Sundám ještě z hecu Oscilátor na SCSI-Kitu (40MHz) a šoupnu pod něj patici a také jen tak z legrace tam šoupnu Osc.50MHz,co to udělá a budu si to hlídat pěkně Osciloscopem.No a pokud by tam nějaká ta kolize měla vznikat,snad to zaregistruju,hmmm-uvidíme ! To jsou jen Mé momentální úvahy!

              Komentovat


                #8
                Tenhle rok na Bytefestu si Jack-3D instaloval novou Amigu s Mediatorem, kde mel Blizzarda 1260 na tusim 64MHz vcetne SCSI kitu. Bohuzel nemel terminator, takze jsme to nakonec nerozjeli, ale SCSI nelehnul, jen na nem bylo videt krome disku jeste asi 7 neznamych zarizeni a chovalo se to divne.

                Nicmene jsem o mrtvych SCSI kitech kvuli pretaktovani cetl take na jinych mistech, takze to asi neni jen fama.

                Komentovat


                  #9
                  to solaris104: no odešlo to tak že po zapnutí po chvíli bylo cítit štiplavej kouř a vyhořela na kitu nějaká součástka. Nejsem si už jistý jestli po navrácení do původního stavu fungovala aspoň paměť, možná že i jo, ale kit jsem pak už odpojil natrvalo.
                  A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

                  Komentovat

                  Zpracovávám...
                  X