Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Praseparty 14 (2009)

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    Beru Peginu.

    Psáno z ní a přes OWB...

    Komentovat


      #17
      Končím, zítra se s některými uvidíme
      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

      Komentovat


        #18
        Cestou domů jsem 2x zakufroval, celkem asi 10km navíc. Zapráskaný český značení!
        "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

        Komentovat


          #19
          Tak já měl větší štěstí.., když se mi podařilo GPS přesvědčit, že D1 už není měsíční krajina, tak úspora cca 1 hodina.

          Jinak supr akce... Šlacha, Tomsoft a Rotačák odvedli perfektní akci, škoda že jsem nejezdil už dříve. A Předsedovi díky, že jsem nebyl v Lotusu poslední
          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

          Komentovat


            #20
            To bylo fakt nějaký divný s tim lotusem. Jako neřikam o sobě, že nejsem lama, ale aby výsledky byly diametrálně odlišný - myslim že to ten náš HW prostě oproti A1230 nestíhal.
            Naposledy upravil Predseda; 29.11.2009, 23:41:27.
            "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

            Komentovat


              #21
              Tak oni měli turbo, že jo
              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

              Komentovat


                #22
                Fantasticka akce, jsem z ni nadseny. Jen bych tedka potreboval tak dva dny spat.

                Komentovat


                  #23
                  budou fotky?
                  pařba a flink chtěj celýho člověka...

                  Komentovat


                    #24
                    Budou, jen co je někdo vystaví. Já nenafotil lautr nic
                    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                    Komentovat


                      #25
                      Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                      Budou, jen co je někdo vystaví. Já nenafotil lautr nic
                      No, to bude tím, že si celou dobu "ladil" SAM...

                      Komentovat


                        #26
                        Výborná akce. Původně jsem si myslel, že budu ladit amigu, ale nakonec jsem jen pařil. Udělalo mi to tak dobře jako 14 dnů v lázních .
                        2Předseda: Lotuse to chce trochu natrénovat a pak budeme naopak říkat, že na a6000 se snáz vyhrává .

                        Odkaz na MarKovy fotky jsou na stránkách prasepárty: http://www.praseparty.cz/

                        2Šlacha, Tomsoft a Rotačák: Velké díky!
                        Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                        -----------------------------------------------
                        Líbí se mi Retropolis

                        Komentovat


                          #27
                          DaMi byl fajn, prý musím dát dohromady Amigu. A za chvíli, jdu dělat něco důležitějšího - a spustil Turricana

                          S tou Předsedovou A600 něco smrdělo, jeli jsme na plno a v půlce došel čas. Tohle rozhodně nebylo o tréninku.
                          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                          Komentovat


                            #28
                            Já si myslim, že ta A600 má prostě na dvouhru co dělat a když ještě do toho musí přijímat a vysílat data, tak to prostě nedává. Příště zkusíme propojit nějaký dvě ekvivalentní amigy, ale pokud si dobře pamatuju, tak na Lotusparty moje A600 byla taky na čtyřhru spojená s nějakou dvanáctkou, tuším DaMiho a jelo to normálně. Jako já jsem lama, ale ten čas i na lamu docházel podivně rychle. Škoda že jsme se nezkusili u těch kompů prohodit.
                            "Zítra začína PředPrasepárty." (DaMi, 5. duben 2024)

                            Komentovat


                              #29
                              Me taky zajima, jestli je mozny, ze to na A600 vs A1200 jede nejak jinak, ale zda se mi to teda jako blbost, neni duvod, aby se to nejak rozhodilo, kor kdyz jsme to zkouseli minle proti Lotusu na Atari a taky to jelo, takze manici to maji asi docela vyladene.

                              Ale zkusime to.

                              Komentovat


                                #30
                                To s tím Lotusem zní, jako blbost, ALE jestli si to dobře pamatuji, tak na Galaga párty u GHH jsme měli taky propojenou A1200 s Minimigem tuším a dostal jsem strašnej klepec - a to si myslím, že umím Lotus hrát - skončil jsem někde v půlce prvního levelu, což nedává smysl.
                                Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X