Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

SAM440ep (flex), tak už budem 3 v ČR

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    SAM440ep (flex), tak už budem 3 v ČR

    Tak teď jsem jen zvědav, jak se rozjede tady fóru diskuze.
    www.oldcomp.cz
    party.oldcomp.cz

    #2
    Tři? Já, ty a Trixie?
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    Komentovat


      #3
      O nikom dalším nevím.
      www.oldcomp.cz
      party.oldcomp.cz

      Komentovat


        #4
        Ehm, dotaz, a to se kupuje ten produkt jakože deska+ram+OS 4.1 ??? Váhám, váhám, budou vánoce, co ta grafárna do toho ? Je to sehnatelný ? S ostatním by neměl bej problém. Dejte info.

        Komentovat


          #5
          Jasně, takhle to mají na amigakitu, včetně tý grafárny, která je v CZ obtížně sehnatelná. Navíc ta grafárna nestojí víc než by stála u nás.
          www.oldcomp.cz
          party.oldcomp.cz

          Komentovat


            #6
            No já na to dneska koukal a maj to i v slušivém kabátku včetně klávesnice a myši. Jen by mě zajímalo, bo z těch fotek jsem to nepoznal - má ta klávesnice Amigácké rozložení (tj. jen do F10, A klávesy, atd.) nebo je to jen klasická PC?

            Komentovat


              #7
              Ja myslim, ze klasicka PC, kde Win klavesy funguji jako Amiga klavesy. Nikomu se nevyplati ty klavesy predelavat. Ale uz jsem videl prodavat klavesnice, kde byly misto potisku Win klaves tucnacci pro linuxare.
              I love Amiga

              Komentovat


                #8
                Autorem citovaného textu je ni.q music Přejít na původní příspěvek
                Ehm, dotaz, a to se kupuje ten produkt jakože deska+ram+OS 4.1 ??? Váhám, váhám, budou vánoce, co ta grafárna do toho ? Je to sehnatelný ? S ostatním by neměl bej problém. Dejte info.
                Samotná deska, kterou si při objednávce můžeš dokonfigurovat o RAM, grafiku (Radeon 9250) a AmigaOS 4.1. Zbytek jsem kupoval u nás, neb to není problém.

                Autorem citovaného textu je MisticJoe Přejít na původní příspěvek
                No já na to dneska koukal a maj to i v slušivém kabátku včetně klávesnice a myši. Jen by mě zajímalo, bo z těch fotek jsem to nepoznal - má ta klávesnice Amigácké rozložení (tj. jen do F10, A klávesy, atd.) nebo je to jen klasická PC?
                Klávesnice bude standard PC, pochybuju že by někdo dělal fungl Amiga klávesnici. V kastli jako komplet bych to nebral, mě osobně se navíc žádná z těch kastlí nelíbila ani trochu.
                Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                Komentovat


                  #9
                  Tak ramku u nás také seženeš bez problémů, tedy alespon já, co se těch kastlí týká, trochu jsem počítal a kluci to maj tak vymyšlený, že jako komplet od nich to vychází levněji než osobní dovybavení holé desky, aspon mě to tak vychází (mám na mysli komplet Vento).

                  BTW mě je kastle úplně u prd..e, všechno jsou to modely pro pecky, takže na to bych vůbec nehleděl
                  Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

                  Komentovat


                    #10
                    Tak ramka je vlastně dimm co se dává do tiskáren, konkrétně do lexmarku. Ale zase se nevyplatí si ho nekupovat u amigakitu, protože u nás vyjde na zhruba stejný peníze. A klávesnice s windowsíma znakama mně nijak nebere...
                    www.oldcomp.cz
                    party.oldcomp.cz

                    Komentovat

                    Zpracovávám...
                    X