Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Curse of RA

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Curse of RA

    Turrican me navnadil na tuto logickou hru. Uhral jsem asi 10 levelu, ale nevim, jak poznam kostky, se kterymi nejde hybat.
    Naposledy upravil Solaris104; 15.11.2009, 21:19:54.
    I love Amiga

    #2
    To je právě to, že nepoznáš ... musíš se na ně dostat a zkusit s nima pohnout (pokud nejsou zrovnané a je vůbec kam pohnout).

    Komentovat


      #3
      Tak jsem v pohode dohral kriticky level 76. Prikladam obrazky. Hral jsem klasickou WHDLoad verzi 2.1. Podle me tam bug neni.
      Přiložené soubory
      I love Amiga

      Komentovat


        #4
        Já hraju CDTV verzi přímo z CD ... až bude čas, tak taky udělám screenshot a označím, které kostky se nehýbou.

        Komentovat


          #5
          Tak jsem to dohral, ale objevila se jen jedna obrazovka s gratulaci. CDTV verze se mimo kodu v necem lisi?
          I love Amiga

          Komentovat


            #6
            Tak konečně jsem se k Curse of RA zase dostal.
            Na prvním obrázku je level 76 po spuštění, je jen zrcadlově obrácený než ten tvůj.
            Další obrázek ukazuje, kam jsem se dostal, abych zjistil, které kostky se nehýbou.
            No a na třetím obrázku je na startovním rozestavení zakroužkována čtveřice stejných kamenů, červené se nehýbou, jediný zelený ano.
            Takže vzhledem k tomu, že jsou všechny v různých řádcích i sloupcích zároveň, tak nevidím možnost, jak dostat dvě dvojice do stejného řádku/sloupce.
            Přiložené soubory

            Komentovat

            Zpracovávám...
            X