Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Přenos save pozic v Detroitu

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Přenos save pozic v Detroitu

    Rád bych vyřešil následující barbařinu:
    Hru Detroit mam rozjetou pod UAEčkem a jsem dost daleko. Nedavno sem rozjel DOSovej Detroit pod Boxerem na Jabku. Ač nerad musim uznat že Amiga verze (i když AGA) byla nepochopitelně celkem ořezaná. No a já bych rád pozice z tý Amiga verze přenes do tý PC verze. Zkusil sem jenom překopírovat soubory z adresáře Savegame (nebo jak se jemuje) ale to nepomohlo. Když dam load game tak PC verze sice ukáže pozice ale spadne do DOSu Přitom adresář se savama i samotný pozice maj stejný jméno na obou systémech. Napadá někoho jak bych to přenes ?
    Dík za rady
    Na stole EUAE a WinUAE, exA1200 se slušnou výbavou, exA2000 HD 20MB a exA500 2x, aktuální jabka sem snad ani vypisovat nebudu

    #2
    ja se obavam, ze to jednoduse nepreneses. ber v potaz ze amiga zapisuje cisla jako "big endian" kdezto PC jako "little endian", takze bez znalosti vnitrku pozice (struktury) nemas sanci...
    Amiga 1200, Indivision AGA, Blizzard 1230-IV/50 MHz, 64MB RAM, CF-IDE 4GB, WB3.1, WHDLoad.

    Komentovat


      #3
      Jenom zlomek her, typu Stunts nebo Frontier například, mají kompatibilní savy napříč platformami.
      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

      Komentovat


        #4
        No já ještě zkoušel DunuII a Settlery, ale ani u jedné si už nepamatuju jak to dopadlo. Jo a taky EOB...
        www.oldcomp.cz
        party.oldcomp.cz

        Komentovat


          #5
          No jo, to že je X86 procák naruby sem už pomalu zapomněl
          Na stole EUAE a WinUAE, exA1200 se slušnou výbavou, exA2000 HD 20MB a exA500 2x, aktuální jabka sem snad ani vypisovat nebudu

          Komentovat

          Zpracovávám...
          X