Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Přechod z 68040 na 68060

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Přechod z 68040 na 68060

    Zdravím, tak už nějakou dobu (toš chvílu, no) mám doma 68060/50MHz v mé desktop A1200.

    Koupil jsem ji s turbokartou 68040/40MHz. Objednal jsem čip XC68060RC50 z Hongkongu (cca 900 Kč). Poslal jsem turbokartu i s čipem exovi, který mi za super cenu udělal dutinkový socket, osadil čip, krystal, přidělal ultratenký větráček a takto hotovou práci mi poslal zase zpět poštou. Práce vypadá opravdu precizně, zabalení karty na vysoké úrovni-několik vrstev, sotva jsem ji rozbalil.

    Jelikož mám turbokartu, která patří do toweru a ne do desktopu, tak spodní kryt tam nemůžu narvat kvůli paměti.

    Z mé strany prozatím vše.
    Zde jsou fotky:
    Přiložené soubory

    #2
    Pekna praca
    Amiga 600 2MB Chip, Furia 030/40MHz, FDD HD 1,76MB (AriseR6i)
    Furiatune homepage

    Komentovat


      #3
      hezké, doufejme, že to xcčko ten pidivětráček uchladí
      A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

      Komentovat


        #4
        Jj, panacek umi! Moc hezky.
        AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

        Komentovat


          #5
          Blahopreju Synere a opet smekam pred Exou ;o) (BTW ta B1240 byla kdysi Proberova a ted vidim, ze si holka uziva s novym a lepsim "srdickem")

          Synere tak at ti slouzi ;o)
          http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

          Komentovat


            #6
            Moje karta? Tak chuděra malá byla zpátky v Ostravě u EXY, no kdo by tomu věřil Každopádně jsem rád, že slouží někomu dalšímu a že Jack to takhle dobře rozdal mezi další Amigisty.

            P.S. Změnšil jsem to foto, bylo to šíleně rozplajzlé
            Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

            Komentovat


              #7
              Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
              Moje karta? Tak chuděra malá byla zpátky v Ostravě u EXY, no kdo by tomu věřil Každopádně jsem rád, že slouží někomu dalšímu a že Jack to takhle dobře rozdal mezi další Amigisty.

              P.S. Změnšil jsem to foto, bylo to šíleně rozplajzlé
              Jardo,také máš někdy dojem,že Ostrava je Pupkem Světa !!!

              Komentovat


                #8
                Autorem citovaného textu je EXA Přejít na původní příspěvek
                Jardo,také máš někdy dojem,že Ostrava je Pupkem Světa !!!
                Jirko, budu tak nějak předpokládat, že na konci téhle věty jsi chtěl dát místo vykřičníků otazníky a ten smajlík taky nebude ten pravý ořechový. Jinak by ta věta nedávala moc smysl

                Nemyslím si, že je Ostrava pupek světa. Spíš bych to viděl na tu prdel Každopádně beru v úvahu, že schopní lidi něco takového pro ostatní opravit jsou tady jen tři - ty, Chain (kterého všichni neuvěřitelně serou) a Boboo na Slovensku. Proto se nedivím, že se to sbírá doma zrovna tobě
                Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                Komentovat


                  #9
                  No a teď tato karta poctivě pracuje v mé A1200, kterou mám od Venoxe, pravda ventilátorek byť made in japan je už po smrti, ale turbína jede denně řadu hodin....

                  apropó - kdo bude další na řadě ke komu se tyto věci přesunou, můžeme zkusit hádat
                  Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

                  Komentovat

                  Zpracovávám...
                  X