Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

TouchPad+TrackBall

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    TouchPad+TrackBall

    Mám slabost pro různé udělátka tohoto typu.No a delší dobu mě náramě štvalo,že Ti vod PeCek maj třeba na NoteBooku TouchPad.Takže proč by zrovna u Našich Přítelkyn-Amig nemohl tenhleten Bazmek makat,žééé ! A také,že to NIKOHO ještě momentálně nenapadlo,tak Jsem se v tom začal trošku štourat a ejhle,vono to jde.Chtělo to pouze dát tomu jen nějakej slušivej Kabátek.Sběrné Dvory nabízejí spoustu pro Nás užitečnejch Krámů,třeba roztřískané NoteBooky,kde jsou ony tolik kýžené TouchPady a TrackBally.Zde Jsem Vám šoupnul několik Fotéček na čumendu,jako momentální Prototyp Mé Fantazie. No a protože se to nějak i Mé Manželce zamlouvá,ubastlil Jsem to tak,že se to dá připojit jednak k Amize,tak i k PéCé,proto ty káblíky.Také dále je tady TrackBall nabastlenej na PéCé-KeyBoard.Takže mám zato,že někoho to snad bude i inspirovat,když se bude nudit !!!
    Naposledy upravil EXA; 30.01.2010, 20:58:11.

    #2
    Checheche to sou dobrý "špeky"
    Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

    Komentovat


      #3
      Tady to je jeste o generaci starsi: http://ci5.speccy.cz/news/divide-cdr...nside-zxs2.php

      Komentovat


        #4
        Moc pěkný ! A nabízí se otázka: Proč se to ještě NIKDO nepokusil dobastlit k Amize ? Tímto si tzv. zde nepřímo nastínil,že je zde prostor spáchat něco ,co by obohatilo Amiga-HW.

        Komentovat


          #5
          Tak to se pokusilo urcite hodne lidi, viz EXA hned tady na zacatku vlakna, stejne tak s tou CD-ROM, to zas predvadel IdeFix. Ten touchpad je spis nouzovka, nez ze by to bylo nejak super, ale jako doplnek dobry.

          Komentovat


            #6
            To je vskutku zajímavej termín: ´Nouzovka´. Prosím Tě,pokus se Mi tady nastínit,co podle Tebe není Nouzovka a je OK ??? Mám zato,že to je pouze jen priviantní ukázka,co se dá k Naší Amize dobastlit,co by popřípadě Nám spříjemnilo práci ! Nebo také,proč by tenhle vydobytek měli používat pouze Ti vod PéCéček !!! Pokud můžu říct za Sebe,Mě se s tím maká daleko lépe,než s Mouskou !

            Komentovat


              #7
              Ja teda predevsim delam s mysi a hry hraju taky s mysi. Ze bych gamesil na touchpedu, o tom ani nepremyslim, stejne tak, ze bych na nem delal treba ve photoshopu, a pokud chci na notebooku pracovat cely den, beru si mys, proto je pro me touchpad nouzovka. Kazdej to muze videt jinak.

              Jinak nic proti EXOve vytvoru, je to fakt nadsenec a zda ze, ze at je tady jakekoliv tema, tak EXA to ma nejspis uz davno doma hotove.

              Komentovat


                #8
                Je to pekne, ze jsi dokazal pripojit touchpad k Amize. Ja osobne stejne jako Doda pouzivam touchpad u notebooku jako nouzovku, vzdy si radeji pripojim mys .

                Doda: Kdyz jsi tu nahodil ten odkaz na to ZX +2B, tak mi bylo lito te dobastlene skrine
                I love Amiga

                Komentovat


                  #9
                  Autorem citovaného textu je Doda Přejít na původní příspěvek
                  Ja teda predevsim delam s mysi a hry hraju taky s mysi. Ze bych gamesil na touchpedu, o tom ani nepremyslim, stejne tak, ze bych na nem delal treba ve photoshopu, a pokud chci na notebooku pracovat cely den, beru si mys, proto je pro me touchpad nouzovka. Kazdej to muze videt jinak.

                  Jinak nic proti EXOve vytvoru, je to fakt nadsenec a zda ze, ze at je tady jakekoliv tema, tak EXA to ma nejspis uz davno doma hotove.
                  Jo,mám zato,že tady fakt nejde vo to nějak se pokoušet Někomu vpašovat do mysli nějakej názor s čím a u jaké platformy by měl pracovat.Tady jde snad voto,aby Ti vod PéCé si mylně nemysleli,že Amiga je nějak omezená,nebo že nesvede makat se stejným HW,jako ty jejich načančané šroty vod Intelu !

                  Komentovat


                    #10
                    Já fakt nevím, ale těm od PC už bude několik let u "prdele" nějaká Amiga Před pár lety možná, dneska už lidi ani pořádně neví, co to Amiga je.
                    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                    Komentovat


                      #11
                      Autorem citovaného textu je Solaris104 Přejít na původní příspěvek
                      Doda: Kdyz jsi tu nahodil ten odkaz na to ZX +2B, tak mi bylo lito te dobastlene skrine
                      Tech Specter je celkem dost a protoze nejde nijak sehnat 128K ULA, tak je jich dost jiz definitivne nefunkcnich. Ja teda osobne tyhle upravy taky uplne nemusim, ale jinak je to pekna integrace.

                      Komentovat


                        #12
                        Uživatel Ghh děkuje uživateli Prober , že ho skvěle pobavil
                        Amiga DraCo DaMi PegasosII G4 G5

                        Komentovat


                          #13
                          Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                          Já fakt nevím, ale těm od PC už bude několik let u "prdele" nějaká Amiga Před pár lety možná, dneska už lidi ani pořádně neví, co to Amiga je.
                          Pred par 15-imi rokmi
                          ???

                          Komentovat


                            #14
                            Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                            Já fakt nevím, ale těm od PC už bude několik let u "prdele" nějaká Amiga Před pár lety možná, dneska už lidi ani pořádně neví, co to Amiga je.

                            Myslím si ,že konkrétně nyní si to nějak tak nechtěl napsat,že nééé ? To,že těm vod PeCek je nějaká Amiga někde,to i když všichni víme,tak nebudeme upadat do nějaké té Letargie a předříkávat si do nekonečna právě onu Tvou větu ! Když si to tedy Oni myslí,tak co ! Tak at se něco děje ! Předpokládám,že si opětovně nevyložíš Má slova nějak po Svém,aby z toho tady nevzniklo něco nejapného ?!

                            Komentovat


                              #15
                              Autorem citovaného textu je Solaris104 Přejít na původní příspěvek
                              Je to pekne, ze jsi dokazal pripojit touchpad k Amize. Ja osobne stejne jako Doda pouzivam touchpad u notebooku jako nouzovku, vzdy si radeji pripojim mys .
                              Jo Dík.Jasně,každému podle libosti.Ale jen tak na vokraj,mám tady jednu hru,která se nedá pořádně zahrát třeba bez TrackBallu, Shuffle Puck.Klídně si právě tuhle s každým s chutí rozdám.Ty s myškou a Já se Svým heblem , OK?

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X