Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

One Step Beyond

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    One Step Beyond

    Hral tuto hru nekdo? Nejak nemohu casove zvladnout level 80 .
    I love Amiga

    #2
    Já mám někdy pocit, že jsem na Amize nehrál vůbec nic. Protože ty názvy co občas vytáhnete (a obzvláště v chlívku) jsem snad nikdy ani neslyšel
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    Komentovat


      #3
      To je logicka hra - pokracovani Pushover. On nekdo udelal video One Step Beyond se vsemi levely. Zkusim potrapit mozek nez si ho pustim
      I love Amiga

      Komentovat


        #4
        Recenzia hry pre Probera. :->
        BiT 12/93 :: One Step Beyond - Zobrazenie obrázku stránky časopisu/diskmagu so zoznamom článkov a ich autorov ktoré sa tu nachádzajú...
        A1200/KS3.1/34MB/030/50MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION/A1200/KS3.1/66MB/060/66MHz/16GB SD-IDE/INDIVISION MK2/WHDLOAD REG/

        Komentovat


          #5
          Tak jsem kriticky level 80 dohral. Vzdy mi chybel cas 1s. Hrozne me to sralo. Prisel jsem na to, ze kdyz vyuzivate sikme skoky dolu misto vodorovnych, tak nejaky ten cas usetrite . Muj postup u tohoto levelu byl uplne jiny nez ve videu Amiga Longplay [362] One Step Beyond.
          I love Amiga

          Komentovat


            #6
            Tak jsem dohral tech 100 levelu. Doporucuji kazdemu, je to moc pekna hra.
            I love Amiga

            Komentovat

            Zpracovávám...
            X