Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

"Program failed (error #80000003)."

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    "Program failed (error #80000003)."

    Zdravim amigiste,
    nainstaloval sem do sve A1200 kartu Apollo 1240/28MHz s 32MB FastRAM a vsechny nainstalovane programy mi ted hlasi pri spusteni chybu typu Program failed (error #8000000x)., kde x=3,4,5. Nevim proc, bez turbokarty to behalo bez problemu.

    Moje konfigurace:
    Amiga 1200 classic, revize motherboardu 1D4, KickROM 3.1
    Apollo 1240/28MHz + FPU + 32MB RAM
    Amiga OS 3.1 classic
    CF karta 4GB s SFS v1.279 filesystem na vsech partitionech
    (partitions 300/1000/1000/1000/zbytek neprideleno)
    PCMCIA LAN 3Com 3c589

    Prolezl jsem nejaka fora na netu, co jsem nasel bylo jen nahradit SetPatch a math knihovny z diskety od Apolla, ale bohuzel tu uz nemam a nevim jak bych se k ni dostal a druhej pripad byl MaxTransfer parametr i kdyz nevim jak by to mohlo spolu souviset.

    Muzete mi nekdo poradit ????
    Predem diky !
    A500 ~ 2x A600 ~ 2x A1200 ~ Didaktik ~ ZX Spectrum ~ Mato ~ Apple ~ PS2 ~ XBOX 360 Kinect ~ AROS on Acer One ~ WHDLoad and Cubic IDE registered user ~ Amiga OS 3.1 and 3.9 user

    #2
    68040.library ti tam evidentně chybí. Šupni ji libs a dej vědět jestli to pomohlo. Jestli ji tam máš tak nevím...
    Naposledy upravil Starej_Mraf; 12.12.2009, 08:22:01.
    www.oldcomp.cz
    party.oldcomp.cz

    Komentovat


      #3
      Ten MaxTransfer zkus nastavit na 0x1fe00, zkus otestovat pamet nejakym programem z Aminetu. S tema knihovnama neporadim. B1240 jela i se standardni 68040.library z AmigaOS.
      I love Amiga

      Komentovat


        #4
        Mam patchnutej HDToolBox ale pouzivam SFS filesystem a cokoliv nastavim v HDToolBoxu v okenku pro MaxTransfer, kdyz to otevru pak, je tam furt hodnota 0xffffffff.
        Knihovnu 68040.library tam mam, to jsem mnel samo sebou i pred instalaci karty. Zajimavy je, ze napr. veci jako Installer anebo libovolna instalace programu jede, ale pak kdyz chci spustit uz nainstalovanou vec (napr. MiamiDX nebo WordWorth) az tehdy to hodi chybu. Tzn. instalace bez problemu az nasledne spusteni je problem.
        A500 ~ 2x A600 ~ 2x A1200 ~ Didaktik ~ ZX Spectrum ~ Mato ~ Apple ~ PS2 ~ XBOX 360 Kinect ~ AROS on Acer One ~ WHDLoad and Cubic IDE registered user ~ Amiga OS 3.1 and 3.9 user

        Komentovat


          #5
          Autorem citovaného textu je Starej_Mraf Přejít na původní příspěvek
          68040.library ti tam evidentně chybí. Šupni ji libs a dej vědět jestli to pomohlo. Jestli ji tam máš tak nevím...
          Ne, nechybi je tam. Byla i pred instalaci karty...
          A500 ~ 2x A600 ~ 2x A1200 ~ Didaktik ~ ZX Spectrum ~ Mato ~ Apple ~ PS2 ~ XBOX 360 Kinect ~ AROS on Acer One ~ WHDLoad and Cubic IDE registered user ~ Amiga OS 3.1 and 3.9 user

          Komentovat


            #6
            Zkus ještě jinou verzi, ta z WB mi dělala neplechu... ikdyž ne takovou jak popisuješ.
            www.oldcomp.cz
            party.oldcomp.cz

            Komentovat


              #7
              Zkus si stahnout balík MMULib z Aminetu a pak ho použij podle návodu od Blayena : http://www.amigaportal.cz/forum/show...=mmulib&page=2

              Sice tam popisuje 060 lib, ale je to i pro 040.

              Na změnu MaxTransferu použij HDInstTool a dej tam jak říkal Solaris 0x1fe00 a pak to hlavně f tom chlívečku odentruj, jina se to nezmění. A přehoď ještě Mask, přesnej údaj ti sem hodím odpolko, z hlavy si ho nepamatuju.

              Komentovat


                #8
                Jojo, bez potvrzeni MaxTransferu klavesou Enter se to nezmeni. Taky jsem se s tim kdysi trapil .
                I love Amiga

                Komentovat


                  #9
                  Takže Mask pro řadič v A1200 je 0xfffffffc

                  Komentovat


                    #10
                    Autorem citovaného textu je IDEfix Přejít na původní příspěvek
                    Takže Mask pro řadič v A1200 je 0xfffffffc
                    Tak sem nakonec udelal reinstall OS a zatim to vypada dobre, zadne chyby pri spousteni. Jeste predtim jsem vyskousel MMUlib a SetPatch V43.6b ale obe vedli jen k Suspend-Reboot a zadna zmena. Ted po reinstalu (68040.library je ve verzi 37.30) to zatim bezi dobre. Je to kapanek divne. Nastavil jsem take MaxTransfer na 0x1fe00, ale nemelo to pred reinstalaci zadny efekt.

                    Budu se s tim jeste dnes hrat a uvidime...
                    A500 ~ 2x A600 ~ 2x A1200 ~ Didaktik ~ ZX Spectrum ~ Mato ~ Apple ~ PS2 ~ XBOX 360 Kinect ~ AROS on Acer One ~ WHDLoad and Cubic IDE registered user ~ Amiga OS 3.1 and 3.9 user

                    Komentovat


                      #11
                      Já jenom zopakuji - nejčastější problém je opravdu v tom, že člověk nezmáčkne ENTER po zadání té hodnoty do okénka - rovnou se klikne na USE nebo SAVE - ale ono se to nepropíše. Nechápu, proč to tak udělali, ale je to tak .
                      Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                      Komentovat

                      Zpracovávám...
                      X