Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Polomrtvá A1200 - HELP

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Polomrtvá A1200 - HELP

    Delal jsem pokusy s pripojenim slim DVD-ROM mechaniky a asi jsem prizabil amigu. Blbej napad byl vest napajeni od floppy mechaniky.
    Mam pocit ze vevnitr neco zasmrdelo a amiga nechce naskocit pokud je v ni turbokarta - pozor karta nebyla pri pokusu s mechanikou pripojena.

    Snad i chodi protoze sem to ted donutil jednou naskocit i s ni, ale jakmile sem zmackl reset tak zas cerna obrazovka. Bez ni normalne naskoci a bootuje z CFky.

    Bych si ty ruce nejradsi usek

    Je mozny ze to zpusobujou kondiky u kontroru napajeni? Ty dva elektrolyty 1000uF maji polosvleceny igelitovy obal. Propadam mirnemu zoufalstvi...

    #2
    Vyzouseni karty

    Zoufalstvi se prohlubuje. Bez karty v pohode, s ni ani tuknuti mechaniky.

    Neni mezi prazaky nekdo kdo by byl ochotny vyzkouset kartu v jine amize?
    Uz fakt nevim co s tim. Díky.

    Komentovat


      #3
      Jeste me napada, jestli Ti pri nejakem zkratu neodesly kondiky ve zdroji. Treba pri zatízeni s turbinou spadne napeti.
      I love Amiga

      Komentovat


        #4
        Napajeni od disketovky se pomerne bezne pouziva, slim mechanika nema az tak velky odber. V cem byla chyba u napajeni? Prohozenych +5 a +12V???
        www.oldcomp.cz
        party.oldcomp.cz

        Komentovat


          #5
          Nemohol sa odpalit SIMM? Trivialnost, ale s vadnou RAM-kou sa Amiga sprava podobne...
          ???

          Komentovat


            #6
            Jestli si pamatujete, tak nedavno jsem tady resil vec, ze mam A1200 ktera normalne slape hola, ale s turbinou ani tuk. Tohle se mi zda podobne, ale bohuzel jsem to nevyresil.

            Tady je alespon voditko, ze to ukazuje na nejaky problem s napajenim, coz jsem v mojem pripade nevedel. Tu deskut o chce uplne vyndat a zkontrolovat, jestli nekde neprehorela cesticka, coz by se stat mohlo (pokud jsio neco hodne zvoral) a mohlo by to byt viditelne.

            Komentovat


              #7
              Kehil: Ty tu Svoji MB-A1200 šoupni do něčeho a pošli to ke Mě,kouknu se Ti na to. Hlavně už do ničeho nerejpej.Tak to vypadá,když se laboruje s napájením přes jinej konektor,než je ten pro to určenej !!!

              Komentovat


                #8
                Takže pánové stačilo. Zeng BAN na 7 dní, nezačal jsi příteli moc šťastně, příště to zkus trochu klidněji. Ostatní nesouvisející příspěvky do koše, hádejte se v SZ.
                Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                Komentovat


                  #9
                  Ja jen nenapadne podotknu, ze EXA ma mnohem vetsi sanci do rozchodit, nez ty. Takze bych balil a spechal na postu, nez si to rozmysli ... A to vim, o cem mluvim. Ze by vlastni zkusenost?

                  Komentovat


                    #10
                    Autorem citovaného textu je uunek Přejít na původní příspěvek
                    Ja jen nenapadne podotknu, ze EXA ma mnohem vetsi sanci do rozchodit, nez ty. Takze bych balil a spechal na postu, nez si to rozmysli ... A to vim, o cem mluvim. Ze by vlastni zkusenost?
                    Všímám si,že v dnešní době je to zcela normální,že se nabídne někomu pomoc a ten Dotyčnej se k tomu ani nemíní vyjádřit.Pak dochází ke kolizi s efektem,že si to Onen Majitel může popřípadě opravit sám,když zvládá opomínat jen to obyčejné Dííík ! Howg -

                    Komentovat


                      #11
                      Já se zase divím, že se tomu někdo ještě dneska diví. Poděkovat za nabídku není povinnost, ale slušnost. Proto bych to strikně nevyžadoval, ani se necítil uražen, ale v budoucnu mi to o daném člověku trochu napoví.
                      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                      Komentovat


                        #12
                        4:Kehil
                        Tak to jsme dva, já mám úplně ten stejný problém. S turbínou Amiga nenaskočí bez ní někdy ano a někdy ne, nejvíce však najede do stavu chtění diskety. HDD se chová, jako by chtěl nastartovat ale nenaskočí. V případě Zapojení turbíny jen HDD a CD zasvítí a černá obrazovka. Můžu taky řvát HELP!!!!!

                        Komentovat


                          #13
                          Pomoc bych rozhodně neodmítal Jinak SIM u mně špatnej není, prohodil jsem za jinej a disk také ne, mám dva, ty jsem popřehazoval. Je zcela možné, že je to tím napájením. Odešel mi vloni zdroj a to až tak, že vylítli pojistky. Teď je tam novej. Pokusím se ještě tedy podívat na desku, jestli neuvidím něco spálenýho ale je fakt, že na tom můžu vičumět co chci a pak stejně roztáhnu ruce

                          Komentovat


                            #14
                            Autorem citovaného textu je Myška Přejít na původní příspěvek
                            Všímám si,že v dnešní době je to zcela normální,že se nabídne někomu pomoc a ten Dotyčnej se k tomu ani nemíní vyjádřit.Pak dochází ke kolizi s efektem,že si to Onen Majitel může popřípadě opravit sám,když zvládá opomínat jen to obyčejné Dííík ! Howg -
                            jojo, napriek vsetkemu by som asi tazko svoju vrele milovanu amigu len tak zabalil a soupnul ji postou nekomu cizimu, ze jo?

                            nebo jo?

                            Komentovat


                              #15
                              To jako máš za to, že by ten, kterej se nabízí, že někomu něco opraví, by snad podle Tebe měl hopnout do vlaku a zajet se kouknout někde přes půl republiky k někomu, protože ten dotyčnej se BojiBoji ??? Nebo pokus se alespon nějak Tvoji myšlenku zde objasnit, ku příkladu, jak by sis to představoval třeba Ty ? Fakt konkrétně mě zajímá Tvá odpověd...

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X