Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Most Ambicious Project - What is X?

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Včera mi přišlo aktuální číslo AmigaFuture, kde je rozhovor s Trevorem Dickinsonem z a-eon. Ne, že by řekl něco výrazně nového (možná staré informace, holt tištěné médium). Třeba to bude někoho zajímat .
    scan1
    scan2
    Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
    -----------------------------------------------
    Líbí se mi Retropolis

    Komentovat


      a safra X1000 za 40 táců?, sorry další Amiga, kterou nepodpořím...
      Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

      Komentovat


        No jo, ale vždyť o podobné ceně jsme se bavili už od začátku V tomhle světle už Sam440 za 14000 nevypadá zase tak draze
        Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

        Komentovat


          Tak samozřejmě ani já se nepočítám mezi ty, co si jí pořídí v první vlně. Cena půjde dolů dle poptávky. A když ne, tak pořád je tu NatAmi, kterou popravdě chci pořád víc, než tohle.

          Komentovat


            ale jo, jsem ochoten investovat do kompu s OS4,1 do 18K, prostě jako do nabušeného písídla, víc ne, to raděj ty prachy vrazím třeba do nového zábradlí na schodišti, tam denně uvidím své dobře investované a stále zhodnocované peníze...
            Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

            Komentovat


              Autorem citovaného textu je MisticJoe Přejít na původní příspěvek
              Tak samozřejmě ani já se nepočítám mezi ty, co si jí pořídí v první vlně. Cena půjde dolů dle poptávky. A když ne, tak pořád je tu NatAmi, kterou popravdě chci pořád víc, než tohle.
              Tak Natami je zase něco úplně jiného, i když se musí nechat, že vypadá hodně zajímavě.

              Autorem citovaného textu je Marien Přejít na původní příspěvek
              ale jo, jsem ochoten investovat do kompu s OS4,1 do 18K, prostě jako do nabušeného písídla, víc ne, to raděj ty prachy vrazím třeba do nového zábradlí na schodišti, tam denně uvidím své dobře investované a stále zhodnocované peníze...
              Tohle já chápu. Ale moc jiných variant už tady prostě není.
              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

              Komentovat


                Na druhou stranu - loni jsem do PC vrazil přes 30.000, tak možná příští rok rovnou upgradnu na amču - pokud by to umělo z poloviny to, co moje PC .
                Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                Komentovat


                  uz je to tady! uz je to tady! X1000 revealed!



                  mel sem to postnout vcera, bylo by to bejvalo lepci...

                  Komentovat


                    Ja se 1.4. uplne bojim pustit prohlizec, protoze ten den je celej internet v nejake jine verzi (asi verze 1.4 ).

                    Komentovat


                      To je dobrej joke, popis CPU i8008 mluví za vše

                      Komentovat

                      Zpracovávám...
                      X