Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Enforce

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #16
    O: Enforce

    Tak to jsem si tak na 99% jistý, že neexistovalo. Programoval to FiD0, pokud se nepletu, a ten to optimalizoval na 040/060 cpu, tedy nic výkonějšího. Myslím, že později to ale zaniklo, a už se tomu nikdo nevěnoval...

    Komentovat


      #17
      O: Enforce

      Autorem citovaného textu je MarK Přejít na původní příspěvek
      Tak to jsem si tak na 99% jistý, že neexistovalo. Programoval to FiD0, pokud se nepletu, a ten to optimalizoval na 040/060 cpu, tedy nic výkonějšího. Myslím, že později to ale zaniklo, a už se tomu nikdo nevěnoval...
      Ven se to urcite nedostalo, ale Filip rozhodne vlastnil PPC kartu a jednu dobu si hral i s vyuzitim S3 Virge na CV3D (nejsem si jisty jestli nevyuzival Warp3D, vsadil bych si vsak ze ano). Z vystavy v Koline n/R kde jsme spolu byli si privezl CVision PPC, nicmene kratce potom to zalomil.

      Komentovat


        #18
        O: Enforce

        Pamatuju se, že ho měl Jerry, bylo to dost zabugované, určitě to jelo pod PPC a Warp3D. Možná si to s něčím pletu, ale co si pamatuju v tom demu, zřejmě neoficiálním, byla ukázka enginu a byly tam takové absurdity jako oběšený panák, nebo čurající panák (žluté partikly jako moč). Viděl jsem to na vlastní oči, ale asi to bylo něco neofiko.
        http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

        Komentovat


          #19
          O: Enforce

          No, pokud ano, tak to nebylo Enforce, to uvolnene demo bylo jen pro 040/060.

          Komentovat


            #20
            O: Enforce

            Bylo to Enforce. Možná nebylo na PPC, ale Warp3D to bylo určitě (pač jsem obdivoval hi-res akcelerovanou grafiku). Viděl jsem to jen jednou u Jerryho, tenkrát říkal, že to FiDo ukončí a tohle je to poslední kam došel. Nebylo to hratelné, furt to padalo, ale bylo to hezký a bylo vidět, že od těch předchozích "dem" se to celkem hnulo. Ještě si pamatuju, že to mělo hezké Reaction GUI spouštěcí okýnko, kde si člověk vybral rozlišení a parametry.

            No očividně to nebylo asi ofiko, nevím jak se k tomu dostal Jerry, byl tenkrát furt na IRC a tak to možná dostal na testování, pač byl známý, že má hi-end Amigu, nebo kdo ví. Zeptám se jeho až pojedu domů.
            http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

            Komentovat


              #21
              O: Enforce

              ja uz si to nepamatuju uplne dobre, ale to ze to zkousel Filip "akcelerovat" na sve CV643D vim jiste. Moc to neslo, takze pak sahnul na te vystave po CVPPC a mam dojem ze to ho take zklamalo a pak s tim nejak seknul. Ale urcite nejake interni verze Enforce podporujici 3D hardware existovaly, a pochybuju ze by si psal vlastni drivery, takze nejspis musel pouzivat Warp3D. Co se tyce PPC, to netusim.

              Komentovat


                #22
                O: Enforce

                Ano, bylo bylo to Warp3D, ale bylo to nestabilní. PPC podporu nedokážu potvrdit. Byly tam známky hraní si s "fyzikou" jako houpající se obješenej paňák, nebo ten čůrající paňák na podstavci. Určitě to byl Enforce, jen nebyl oficiální. Vyzpovídám Jerryho, třeba si to někam odzálohoval. Ale už je to spousta let.
                http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                Komentovat


                  #23
                  O: Enforce

                  Zkus se podívat do ARCD, tam byla FiD0va poslední tvorba tak nějak sesumírovaná a bylo tam i Enforce nebo předělaný první level Quake I...

                  Komentovat


                    #24
                    O: Enforce

                    Slyšel jsem historku, že údajně se část kódu z Enforce dostala nakonec do hry Shade:Wrath of Angels. Umím si tedy představit, že existovala nějaká fáze mezi oběma hrami, čímž by se vysvětlila ta historka s Warp3D. Sám jsem to ale nikdy neviděl, žiju v tom, že venku jsou jen verze 0.1 a 0.2 na Aminetu.
                    Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                    Komentovat


                      #25
                      O: Enforce

                      ved W3D podpora je aj v tej verzii, co je v C.A.D.A.
                      Amiga 1200T (E/Box)+BlizzardPPC 603p/363+060/66+BVision PPC+256MB+KS3.1+Cocolino+Lyra 2+Fast Ata MK-IV+320GB WD Blue 3200AAJB PATA HDD(PFS3)+dvdrw+dvd+cf2ide
                      Amiga 1200+BlizzardPPC 603e/210+040/25+128MB+KS3.1+CF4GB(PFS3)

                      Komentovat


                        #26
                        O: Enforce

                        Když si spustíte Enforce 02 z Aminetu, tak v preferencích Warp3D je. Mimochodem se mi to nepodařilo spustit. Na jaké konfiguraci Enforce 02 funguje?
                        I love Amiga

                        Komentovat


                          #27
                          O: Enforce

                          Verze s jistou podporou PPC (Warp3D) byla interní a nikdy se nedostala ven ani ve formě alfaverze. Filip měl (má) zdrojáky k enforce ještě nedávno, ale už se nedokázal zorientovat v C na Amize, tak toho nechal. Je však možné, že ve své době někdo mohl získat přístup k té prvotní verzi.
                          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                          Komentovat


                            #28
                            O: Enforce

                            Hmmm, tak to mám nějakou děravou paměť, verzi 02 jsem nějak nezaregistroval

                            Komentovat


                              #29
                              O: Enforce

                              Tak ten Warp3D ve verzi 0.2 mi funguje, tedy někdy to jede 60 fps, někdy 11 fps, vidím tam spoustu chyb (obloha chybí, dveře se neotvírají, ale lze jimi procházet, postavičky vidím za zdmi, textury se občas zblázní a natáhnou se šíleně v jedné ose, ...). Jako je to tomu podobné, ale není to to, co jsem viděl u Jerryho.
                              Naposledy upravil jack-3d; 21.01.2014, 00:16:23.
                              http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

                              Komentovat


                                #30
                                O: Enforce

                                Tomu se nedá říkat chyby, když to byla rozpracovaná verze... na to pozor, na to jsou vývojáři alergičtí... Vím to A navíc, enforce bylo vyvíjeno v assembleru, pokud vím, takže tam se to vychytává ještě složitěji...

                                Komentovat

                                Zpracovávám...
                                X