Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Reminiscence

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Reminiscence

    Nainstaloval jsem Reminiscence (OS4 port Flashbacku). Jede fakt hezky i na A4k. V dokumentaci je uvedeno, že je možno tuto hru rozmluvit dodáním souboru voice.vce ze SegaMegaDrive CD verze. Zkoušel jsem, ale nepovedlo se. Nemáte někdo zkušenosti s nastavením?
    Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
    -----------------------------------------------
    Líbí se mi Retropolis

    #2
    Tak to musim zkusit.

    Komentovat


      #3
      Jede to fakt výborně. Jen jsem strávil cca půlhodiny hledáním originálních souborů.
      Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
      -----------------------------------------------
      Líbí se mi Retropolis

      Komentovat


        #4
        Tak rozmluveno . Voice.vce bohužel obsahuje pouze mluvené slovo postav, většina animačních sekvencí namluvena není. První mluvení přichází při rozhovoru se zraněným maníkem, který chce teleport (cca 5 minut po začátku hry).
        Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
        -----------------------------------------------
        Líbí se mi Retropolis

        Komentovat


          #5
          Já stahoval mluvení z verze pro SEGU nebo něco podobného. A taky jsem čekal dialogy v animacích a nic. Když jsem nakonec slyšel ten skřehot, tak je to možná i lepší bez mluvy
          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

          Komentovat


            #6
            Buď milosrdný . Ono ty zvuky v té době za moc nestály ani na amize. Pro porovnání dávám odkaz na namluveného Simona Sorcerera 1. Každopádně to je asi dobře napsáno, protože to krásně jede i na CSPPC.
            Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
            -----------------------------------------------
            Líbí se mi Retropolis

            Komentovat


              #7
              Taky pravda. Jinak si není na co stěžovat, Flashback v celé své kráse. Když si vzpomenu na dobu, kdy se objevil na ostravské burze jako novinka u místního piráta - ty animace, hudba... Tohle se už dneska zažít ani nedá
              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

              Komentovat


                #8
                Nas teda sokoval spis AnotherWorld, protoze FlashBackk jsme brali jako pokracovani.

                Komentovat


                  #9
                  Reminiscence mi přijde jako nejlepší port hry na os4.0. Ikdyž poslední wesnoth je taky super.
                  Amiga OCS, ECS, AGA, CGX, PPC
                  -----------------------------------------------
                  Líbí se mi Retropolis

                  Komentovat


                    #10
                    Heart of the Alien

                    kdyz uz probirate reminiscence, nemate nekdo informace jestli byl dokoncen port pro OS3.x pripadne OS4 Heart of the Alien - http://hota.sourceforge.net/, na vyse uvedene strance je odkaz na screenshot portu pro OS3, ale samotny release jsem nikde nezahlednul.

                    Komentovat


                      #11
                      A co tak On Escape? To bol pre mna nastupca Flashbacku. Aj som ho presiel
                      ???

                      Komentovat


                        #12
                        Na mě to bylo příliš těžké... :/

                        Komentovat

                        Zpracovávám...
                        X