Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Sata + dvd

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Sata + dvd

    O dobastlení CD-Slim do A-1200 už toho bylo popsáno někde dost,takže se vo tom není zapotřebí víc zmínovat.Ale když už máme v A-1200 FastATA,je škoda nevyužít všechny možné pozice,mám ted na mysli Primer a Secunder a Master a Slave.Takže CF místo HDD je jasná věc,DVD také,no ale co tam narvat víc.Dostala se mi před čumák redukce SATA a už bylo jasné,kde půjde.Na vše Jsem udělal narychlo držáčky pro přichycení a hlavně napáječka,které se nějak nedostává.Na CF Jsem musel přepájet napáječku a LEDky a Elyty,nebot nad DVD-Slim už nevystačovalo místo.Tak Jsem si zase pohrál a výslednej efekt máte tady.I nyní přeji příjemnou zábavu !
    Naposledy upravil EXA; 30.01.2010, 20:58:05.

    #2
    Co se na tohle da rict? Ja jen ziram... ;o)
    http://jack.untergrund.net [AMIGA 600 AMIGA 1200 AMIGA 1200T AMIGA 2000 AMIGA 4000 AMIGA 4000T CD32 Mac mini G4]

    Komentovat


      #3
      Šlo by to nafotit ještě složené s vrchním krytem? Jen by mě zajímalo, jak moc máš teď tu Amigu dořezanou.
      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

      Komentovat


        #4
        Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
        Šlo by to nafotit ještě složené s vrchním krytem? Jen by mě zajímalo, jak moc máš teď tu Amigu dořezanou.

        Jasně,jak je libo,Fotéčky Ti tady šoupnem,nebo nic proti tomu,si to přijd vobčíhnout na direct.A ted si představ,že vpravo od Turbínky jsou volné dvě místečka,které přímo volají po tom,aby se tam ještě něco napchalo.A to něco je už aj načmárnuté.

        Komentovat


          #5
          Přijít občíhnout mi to nevyjde, jsem teď vytřískaný na dalším projektu... fotky budou muset stačit, prozatím...

          Je pravda, že do původní case od A1200 se toho vejde hodně, ale mě by se více líbila komplet nová skřín ve stylu jak máte Amiga-E klávesku. Což je vidět, že EXOvi nedělá problém si vytvořit i stylové obaly na své výtvory. Prostě něco atypického, hezkého, originálního...
          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

          Komentovat


            #6
            u tý cdromky/dvdromky by se hodil ještě interní mix s paulou a bylo by to supr na hry s audiostopama
            A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

            Komentovat


              #7
              EXA: Teda Ty Jses proste BOREC
              Ja mam uz delsi dobu jen v hlave neco podobneho... tak Ti dekuji za inspiraci a zobrazeni meho snu... urcite se primlouvam za Tve dalsi Fotografie jak po zavreni, tak ze stran

              Zatim sem na tom v realu jen CF-IDE a Blizzard 040,ale rad bych casem:
              S finalnim CPU jasno nemam, mozna zmnenim na 030, mozna 060...
              Mechaniku DVD/RW urcite Slot-In.
              Indivision AGA
              USB Subway
              Misto ROMky mozna EPROMku s alespon 1.3(hd) a 3.1 (resp. az do moznosti ktere jsou realne)
              Nejaky StereoSampler, mozna pokud by to slo tak klidne i nejaky VideoSampler, pripadne externi genlock mixazni krabici uz mam, i kdyz neotestovanou...
              Mozna dalsi 2 joy porty pomoci 4xjoy adapteru..
              Mozna HD Floppy, pokud by cetla bezproblemove NDOS...

              Myslel jsem ze s IDE zustanu u puvodniho ale Tvuj napad se SATA nezni vubec spatne, pripadne pokud by se vyrabi redukce zaroven s E-SATA
              Stejne tak CF-IDE mit pristupne zvenku je bezva napad, kterej dava hned nekolik moznosti vyuziti
              Pokud by se nenaslo neco lepsiho, na posledni ide port bych videl SD-IDE, protoze SD mam vsude, skoda ze ty dual-CF-IDE zaberou master i slave, to by porad 1 port zustaval..

              Nemam s tim zkusenosti, krome 1.3 a 3.1 kickswitche v A500 a AudioSampleru v A1200 oboje koncem 20stoleti... a jak tak koukam na Tve prace, nebo sem potkal na netu, me plany mi zvednu dekl o slusnych par cm ))

              I kdyz vim ze jsi mi na to uz jasne odpovidal, ale predstav si tento tvuj projektik, obcas nekomu poslat jako stavebnici, to by preci moc prace nestalo (teda nerikam ze je to jen tak, ty ruzne nastavce a redukce, ale ze Ty vypadas tak sikovne, ze Ti to moc casu zabrat nemusi)...

              Mozna bys to mohl nazvat EXA-MAP 2010 a doladovat i na zaklade nametu zde na foru a ve vysledku klidne jen par lidem nabidnout Tvou skvelou pracicku jako komplet, muzes pribalit i nastroje na rezani krytu

              A to mi pripomina... to co je na papire vedle karty... bude to USB Subway ? nebo neco zajimavejsiho ?
              c64,c128,a500,a600,a1200(040),a2000,cdtv,cd32...

              Komentovat


                #8
                Autorem citovaného textu je amigoun Přejít na původní příspěvek
                u tý cdromky/dvdromky by se hodil ještě interní mix s paulou a bylo by to supr na hry s audiostopama
                Díky za Tvou reakci.Hmmm,píšeš,že by se hodil nějakej Mix.Hele,přečti si vo něco níže příspěvek Mé Manželky-Myška,kde je uvedeno,že vedle Turbínky jsou volné místečka,které přímo volají po tom,aby se tam něco dobastlilo.Jasně,že vo tom uvažuju,vono už je to na papíru čmárnuté.Audio-Out-3.5jack a nějakej ten potenciometr.Tzn. že každá CD/DVD mechanik má Audio-Out,no a proč jej nevyužít,žééé!Rovněž Nf-Out z Pauly a šoupnout to společně do jednoho.Dnes se dají koupit 0.5W zesáčky.Nastíním jen Moji úvahu: Dnes se všude povaluje haldy starejch CD-mechanik-nefunkčních,kde je sluchátkovej-Out.No a kdyby hned ona CD-mechanika byla na vyhození,tak Jsem se ještě nikdy nesetkal,že by právě onen výstup byl odlágrovanej.Nebo můžeme špekulovat i dále.Každá CD/DVD má vzadu vedle Analogu i Digitál-Out a není to až zase moc velkej problém jej převést do Optiky a dobastlit to přímo do toho Mixu.No a právě zde se nabízí materiální základna pro Ono výše zmíněné Udělátko ! Pevně věřím,že i Boboo ví vo čem ted píšu.No a Fantazii se přeci meze klást nesmí,Haha ! A hnedka zde máš námět na rozšíření Tvé inspirace ! Hodně úspěchů.

                Kedar : Je to paráda,když člověk má nějaké ty vysněné plány,co-kde-jak,ale pustit se do toho,to už je někdy horší,den má pouze a jen 23:56hours a s tím nic neuděláme.Jo,helfnout Ti ,nebráním se tomu,ale probírat Tvé vysněné požadavky zde,by bylo víc než na dlouho,sorry.Navrhuji: Jsem denně na Skype,Já nebo Myška,můžeme dát klábos vo čemkoliv,co Ty na to ?!
                Naposledy upravil Prober; 19.01.2010, 14:35:51.

                Komentovat


                  #9
                  EXE: já právě narozdíl od Booboo moc nevím o čem píšeš, mohl bys to zde prosím nějak vysvětlit co máš v plánu dobastlit ?
                  Amiga 1200 ROM 3.1 (Magic Pack), Blizzard 1230/50 IV, 64MB RAM, IDE CF Sandisk 4GB, CD-ROM 52x, monitor M1438S
                  (
                  WinUAE na Core2Duo E6650@3,2Ghz, 4GB RAM, GeForce GTX 5600 Ti)

                  Komentovat


                    #10
                    EXA: u me je problem zacit (krom toho ze nemam zkusenosti hlavne ten ze se mi pres rok tahne neco co me stalo hromadu penez a nervu, takze jak nalada, cas a penize proste neni... MOC Ti dekuju za nabidku probrani, ale jeste nejaky cas se me problemy potahnou... do te doby je zbytecne Ti brat Tvuj drahoceny cas ale MOC rad se podivam na Tve dalsi fotografie...
                    c64,c128,a500,a600,a1200(040),a2000,cdtv,cd32...

                    Komentovat


                      #11
                      EXA: sem zapomnel... co rikas na EXA-MAP 2010 ?
                      c64,c128,a500,a600,a1200(040),a2000,cdtv,cd32...

                      Komentovat


                        #12
                        Kedar : Dnes je fakt přiblblá doba,každej má nějaké problémy,to platí i pro Mě bez vyjímky.Ale právě,že jsou nějaké ty problémky,tak se dá na chvíli na ně i zapomenout,třeba formou páchání něčeho,ku příkladu do Naši Amigy.Ale přes to vše Nic Nám nebrání dát ten klábos na tom Skype. Píšeš mi tady vo nějakém EXA-MAP-2010,hmmm moooc zajímavé,ale třeba Mě to momentálně Nic neříká,tak je v tomto případě Mě to nějak vobjasnit. Dík předem.
                        Bloom : Nechtěl bych se Tě nějak dotknout,nevím jaké máš znalosti a zkušenosti,takže nevím,co Ti přesně není jasné ? Nastínil Jsem tady,že by nebylo na závadu,když je už přítomná CD/DVD mechanika,dobastlit Něco,ve smyslu Audio-Mix.Tzn. sloučit Audio-signál z Pauly z Audiem z CD/DVD mechaniky. Rozepsal Jsem se tady,jakým způsobem se vlastně dají lacno sehnat potřebné součástky,( viz.CD-mechaniky ),pak už jen stačí použít dannou fantazii a něco konečně se pokusit začít dělat.

                        Komentovat


                          #13
                          Jo takže případné audio CD by se mixovalo se zvukem amigy a ve výstupu na sluchátka by bylo slyšet obojí společně - to mi stačí
                          Amiga 1200 ROM 3.1 (Magic Pack), Blizzard 1230/50 IV, 64MB RAM, IDE CF Sandisk 4GB, CD-ROM 52x, monitor M1438S
                          (
                          WinUAE na Core2Duo E6650@3,2Ghz, 4GB RAM, GeForce GTX 5600 Ti)

                          Komentovat


                            #14
                            Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                            Šlo by to nafotit ještě složené s vrchním krytem? Jen by mě zajímalo, jak moc máš teď tu Amigu dořezanou.
                            Jak se praví: Když nemůže Hora k Mohamedovi,musí Mohamed k Hoře !
                            Takže tady máš tu slíbenou Fotéčku na čumendu. OK ?
                            Naposledy upravil EXA; 30.01.2010, 20:57:57.

                            Komentovat


                              #15
                              Ten VGA vystup fakt vypada dobre . Pekna prace.
                              I love Amiga

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X