Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Simulátory

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Simulátory

    Protože jsem propařil své mládí převážně na ZX, kde se simulátory moc neobjevovaly, pošilhával jsem pak po Amize. Bohužel mi spousta simulátorů utekla, tak bych se rád zeptal, jaký máte zkušenosti se simulátory na Amize a jaký je nejlepší? (myslím tedy letadla + vrtulník)

    Nejlepší simulátor vrtulníku, který jsem kdy hrál, je Gunship 2000 AGA. Dohrál jsem to až na veterána, zejména mise, kdy máte velet 4 helikoptérám, jsou naprosto strhující.

    #2
    Me desne bavilo TFX ale to jsem na Amize uz nehral.A jinak me bavily vesmirny simulatory,to jsem dohral snad vsecko co vyslo
    A500 68010,A500+ 68010 KS3.1.4,A600 2MB CHIP KS3.1.4,A1200 Blizzard 1220/4 KS3.1.4,A2000,CD32.

    Komentovat


      #3
      Na Gunshipu jsem strávil taky několik hodin. Co se týče vesmírných simulátorů, tak největší úlet jsem měl na Shuttle: The Space Simulator. Ta hromada tlačítek, vypínačů, hejblátek ))
      Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

      Komentovat


        #4
        Moje nejoblíbenější simulátory v době, kdy jsem je nejvíc žral:
        ZX: Tomahawk, F15 Strike Eagle.
        Amiga: F15 Strike Eagel II, F29 Retaliator, Tornado (asi nejlepší, ale chce silnej stroj), Overlord, Gunship 2000, Coala (je lepší, než se zdá), Falcon (klasika), A10 Tank Killer.
        PC: TFX (je i na Amigu, ale tam jsem ho moc nehrál, na silnější turbokartě to asi půjde dobře), EF 2000 a ADF (můj nejoblíbenější).

        Od ADF už simulátory nehraju. Zlomil jsem analogovej joystick a neměl jsem prachy na novej, až mne to pustilo .

        (Tučnokurzívové hry jsou ty, kterých jsem se nahrál zdaleka nejvíce).
        Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

        Komentovat


          #5
          Odpověděl sis sám, nejlepší je Gunshit 2000.
          "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

          Komentovat


            #6
            Jop - přidávám se a podporuji F15 dvojku s Retaliatorem...

            Komentovat


              #7
              Jo Retaliatora si pomatuju, toho jsem dost hrál. Ale Tornado jsem zatím nezkoušel, tak díky za tip, podle screenů vypadá fakt dobře, zkusím rovnou tu AGA verzi, uvidíme...

              Komentovat


                #8
                Ten simulator ADF se spatne hleda, protoze retezec "adf" se na Amize zrovna dost pouziva .

                Komentovat


                  #9
                  Hehe, nesmíš to hledat na Amize, ale spíše pod Windows .
                  In F-22 Air Dominance Fighter, the successor to DID's EF2000, players get the chance to fly the advanced fighter from the US Air Force in a war. You have control over up to 4 F-22 ADFs. or an AWACS. With the F-22 you fly miscellaneous missions such as...

                  Ještě bych doporučil věci od Jane's Combat:
                  Flash Point: Korea is an expansion pack for AH-64D Longbow. It adds ability to sit in the gunner/weapons station, a new campaign in the hypothetical Second Korean War, bug fixes, improved wingman command, and a few other features.




                  A už končím s OT .
                  Amiga 1200 + Blizzard 1260 + 64 MB RAM + CF2IDE + Indivision AGA Mk1 + PCMCIA2CF + WHDLoad registered + GOTEK

                  Komentovat


                    #10
                    Ja som hraval do nemoty Knights Of The Sky, na A1200 + 030/50Mhz to makalo fantasticky. Simulator to bol velmi slusne zmaknuty a suboje s leteckymi esami paradne.

                    Este dnes pocujem tie slastne zvuky, ked som prederavil lietadlo predo mnou ako reseto a slo k zemi.


                    Dalej vyborny je Subwar 2050, pekne spravene vektory a tiez aj zvuky.


                    Suhlasim ohladom Gunship 2000, taktiez skvele.


                    Velmi dobra bola Formula One Grand Prix , na A1230 ficala skvele.
                    --------------------------------------------------
                    A1200 + Blizzard 1230/50Mhz + 32MB RAM, AMD RYZEN 9 5900x 32GB DDR4 RAM AMD R9 380 4GB, MAC OS X BigSur,

                    Komentovat


                      #11
                      za me pripiste jeste wing commandera

                      Komentovat


                        #12
                        A za mně ještě výbornou FA-18 Interceptor a také Combat Air Patrol, který má moc hezkou vektorovou grafiku a veeelmi dobrý "pocit" z letu + hodně adrenalinové přistávání na letadlové lodi - a na 1230 je krásně plynulá ...

                        Pak byl zajímavý F-16 Combat Pilot a to hlavně tím ovládáním - jeden joystick vpravo jako knipl a druhý vlevo na ovládání tahu motoru a podvozku - hooodně dobré ...

                        No a z vrtulníků nepřekonaný Gunship 2000 - vím, že už je tu několikrát zmíněn, ale je prostě perfektní ...

                        Auta - perfektní Microprose Grand Prix a také Test Drive 1, kde se dala ovládat šaltpáka joyem a tlačítko byla spojka - hodně zajímavé - škoda, že tuto "featurku" nedali i do dvojky...
                        A-500 (+), 2 MB Chip-ram, 1.3 ROM, ECS Chipset - můj miláček ...

                        Komentovat


                          #13
                          Tip odo mna,

                          urcite skus Coala. Nema mozno najkrajsiu grafiku, ale na amigu je absolutne unikatny !!! Nielen ze sa mozes plynule rozhliadat po cokpite, ale hlavne ten "simulator" je realtime !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                          Ked spustis misiu (co je najslabsie miesto, pretoze tam nie je ziadna kampan) nemusis odstartovat z heliportu a povedzme polhodinu sa len divat. Ostatny nepriatelia spolu s tvojimi spojeneckymi jednotkami si to rozdaju medzi sebou ! Tanky bojuju proti sebe, stihacky a vrtulniky taktiez. Ty nie si nejaky super hrdina, ale len jeden z mnohych, bitva skonci aj bez tvojho jedineho vystrelu. V tomto je Coala na amige absolutne BEST.

                          Svojho casu som este vela hraval C.A.P, ale aj WingCommander, Subwar 2050 (squela atmosfera) a Knights of the Sky.
                          A1260 34MB Ram SCSI; A600 Furia EC020; A500; A500+; CDTV; A3000;

                          Komentovat


                            #14
                            nejsem příznivec simulátorů, ale jsou dvě vyjímky a to tak, že až moc...

                            první je Wings (mám originálku)

                            druhý je Elite2 Frontier a ten mě bral tak, že ted smažím X3 universy (Reunion a terran conflict, andělská věc)
                            Sběratel Amiga pecek. WHDLoad and MUI registered user. Advanced bastler.

                            Komentovat


                              #15
                              To Marien: ANO - Wings - parádní hra ... Elite 2 také - tu právě pořádně začnu pařit teprve teraz
                              A-500 (+), 2 MB Chip-ram, 1.3 ROM, ECS Chipset - můj miláček ...

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X