Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Kompy 2010

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    #31
    2Doda: Pozor! To jsem zazil v realu na Shuconu. Je to tak 7-8 let. Sedel jsem s takovejma typkama u stolu. Kazdej z nich si dal jedno pivo a povidali si ve strojaku. Kazdej podobanej, brejle a vodstavajici usi. Zkusil jsem je kontaktovat a pokecat si s nima, ale bez uspechu. A doted jsem od nich nic na ZX nevidel. Zaplatpanbu, ze znam ty obycejny kluky, ktery si daj pivko, pokecaj si o vsem a k tomu jeste umej programovat. A je jich tady furt dost, akorat nektery lenivej.
    AMCA PPC 603e+270MHz,68060/50MHz,192MB Ram,Grex,4xeide,cdrw,zip250,voodoo3..

    Komentovat


      #32
      Autorem citovaného textu je Doda Přejít na původní příspěvek
      Ale Slacha na te fotce neni
      Ale já nenarážel na to, kdo je jmenovitě na fotce, já komentoval to přirovnání fotografie intelektualně se tvářících čočkinů s naprosto neintelektuální akcí Prasepárty slovy "...ale na Praseparty to zhruba takhle vypada"...

      Komentovat


        #33
        Autorem citovaného textu je IDEfix Přejít na původní příspěvek
        Ale já nenarážel na to, kdo je jmenovitě na fotce, já komentoval to přirovnání fotografie intelektualně se tvářících čočkinů s naprosto neintelektuální akcí Prasepárty slovy "...ale na Praseparty to zhruba takhle vypada"...
        Nevypada to tak globalne, ale takovejhle koutek bys tam nasel.

        Komentovat


          #34
          No ten úplně napravo, jako by ze zadku vypadl nejstaršímu bratrovi jednoho mého kamaráda ze školy. Jursík se jmenoval. Ale podobnost může být čistě náhodná, tehdá všichni PCčkáři vypadali naprosto stejně... Co si pamatuju, tak byli divní, obrýlení, neduživí a trpěli všemožnými kožními chorobami. To MY, Amigisté, jsme byli jiná liga - Do Juan včetně DeMarca bledli závistí, Terminátor třásl strachy a zbytky Beatles dobrovolně odevzdávali dívčí skalpy... Dneska je to už ale fuk, čas pokročil a všichni jsme už jen takoví divný strécové...

          Komentovat


            #35
            PC-ckari mali este aj hranate hlavy, na to nezabudaj!
            ???

            Komentovat

            Zpracovávám...
            X