Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Colonization s CD audio

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Colonization s CD audio

    Před časem se tu mluvilo o Colonizaci pro PC, kde jsou Audio tracky. Na Amize byla ale jen disketová verze, i když s velmi kvalitně provedenými moduly.
    Pokud by ale někdo toužil po kolonizaci s cd hudbou, může si zahrát verzi pro MACa, která byla také s CD audio. Navíc je přes ShapeShiftera velice dobře hratelná.
    Sám sice mac verzi nevlastním, ale podařilo se mi jí poskládat. Z pc verze, kterou jsem kdysi koupil, jsem použil audio CD tracky a připálil k macovskýmu datovýmu ISU s herními soubory (soubory s hrou se válí kdesi po netu na adandonware mac sitech). Z herních souborů vyrobíte HFS ISO například pomocí Adaptec Toastu (verze 4 šlape i na 68k).. Fakt to funguje! A u A4000, která umí mixovat CD audio s Paulou se to skvěle hodí
    A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

    #2
    Autorem citovaného textu je amigoun Přejít na původní příspěvek
    A u A4000, která umí mixovat CD audio s Paulou se to skvěle hodí
    To se musi nekam zapojit audio kabel z CD do desky?

    Komentovat


      #3
      Motheboard A4000 ma interni 3-pinovy konektor pro audio a v pohode funguje.
      Pin 1: Audio In (Right)
      Pin 2: Ground.
      Pin 3: Audio In (Left)
      I love Amiga

      Komentovat

      Zpracovávám...
      X