Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Pochvala MorphOS teamu

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Pochvala MorphOS teamu

    Včera odpoledne jsem si registroval MOS pro mac mini. V 16:00 jsem vyplnil a odeslal údaje v reg. toolu, v 16:01 mi přišel potvrzovací email, v 16:05 výzva k zaplacení, zaplatil jsem v 16:20 a v 16:47 jsem měl registrační klíč na emailu. Slušná rychlost na to, že byla neděle a registrace jsou z části prováděné "ručně".
    www.oldcomp.cz
    party.oldcomp.cz

    #2
    a co mas nakonec za miniho? za kolik jsi sehnal?

    Komentovat


      #3
      Mám vlastně jen základ G4 1,25MHz, 512MB RAM, 40GB HDD. A stál trojku, což je bezva. Přesto je s MOSem úžasně rychlý.
      www.oldcomp.cz
      party.oldcomp.cz

      Komentovat


        #4
        ja mel konecne taky v nakupech jednou stesti a v duhovym servisu v bazaci koupil 1.5 s 1G a 80GB za 3800,-. Slape moc pekne, s MOSem se tedka seznamuju, ale pomysleni na tech 150 ecek me fakt boli.

        Komentovat


          #5
          Mně už bolelo dvakrát... a teď navíc nemám pro efiku využití. Tady moc velký zájem nebyl a jinde taky ne, začínám uvažovat, že ji vrazím od 1kč na aukro a děj se vůle boží.
          www.oldcomp.cz
          party.oldcomp.cz

          Komentovat


            #6
            To bych asi nedělal. Minimálně ne od té 1 Kč.
            Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

            Komentovat


              #7
              No nejdřív ji vezmu na kompy a uvidíme jestli se neujme tam. Ale většinou jsem se na aukru od koruny nezklamal a dostal jsem víc než jsem původně čekal, jenže tohle by moh bejt přesně ten případ, kdy to nevyjde... V tomhle případě jsem na tom skoro stejně jako DaMi, rád bych prodal, na peníze nijak zvlášť nespěchám.
              Naposledy upravil Starej_Mraf; 10.02.2010, 15:44:36.
              www.oldcomp.cz
              party.oldcomp.cz

              Komentovat


                #8
                No já bych ho bral hned, kdybych mohl... Ale zkus se zeptat Dedyho, ten kdysi scháněl Efiku, dokonce na ní nakoupil už nějaké věci. Snad bude mít ještě zájem.
                Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                Komentovat


                  #9
                  to bych si to taky radsi nechal ve skrini, nez to dat od kacky na aukro.

                  Komentovat


                    #10
                    Efiku (vsechny, nejen tu tvoji) proste zabil ten MOS na MAC mini. Sam vidis, ze MAC+MOC je relativne za par kacek a jede to paradne. A kdyz uz, tak tohle tady melo byt pred mnoha lety.

                    Komentovat


                      #11
                      efika

                      Autorem citovaného textu je Prober Přejít na původní příspěvek
                      No já bych ho bral hned, kdybych mohl... Ale zkus se zeptat Dedyho, ten kdysi scháněl Efiku, dokonce na ní nakoupil už nějaké věci. Snad bude mít ještě zájem.
                      Ahoj, tak tu Efiku jsem přesunulk až na tu vyšší verzi, a ta se už do výroby nedostala, matroš je stále doma připravený, ale ... momentálně jsem stejně mimo s financema
                      Amiga 600, Fúria EC020 OS 3.1.4, eX601, Indivision ECS, Powerbook G4, 1.67GHz, MOS3.15, Asus UX32VD Xubuntu 21.04

                      Komentovat


                        #12
                        Autorem citovaného textu je Starej_Mraf Přejít na původní příspěvek
                        ... Slušná rychlost na to, že byla neděle a registrace jsou z části prováděné "ručně".
                        tak ani se nedivím, za tu cenu .. já budu muset holt ještě nějakou dobu čekat než našetřím
                        A500, A500+, Amiga 600HD/ACA630, A600 V2-Apollo 68080, Amiga 1200/Blizz1230/50, CD32, A3000, A4000/060, Minimig, Powerbook G4 17" MorphOS, SAM460cr AmigaOS4 God is great!

                        Komentovat

                        Zpracovávám...
                        X