Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

WiFi k A600

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    WiFi k A600

    Dnes jsem si udělal radost a koupil Wi Fi orinoco Gold k A600. Postupoval jsem dle návodu od Probera a nedokázal jsem ji roschodit. Hledal jsem kde je problém: Kikstart 3.1 verze 40.63 , Workbench 2.1 verze 38.35, RAM 2Mb CIP, HDD CF 1GB - v tom nebyl problém. Pak jsem si přečetl pořádně návod a zjistil jsem, že je zapotřebí CPU 68020 a MUI 3.8 a já mám CPU 68000. Némáte někdo volný procesor 68020, nebo jiný pro A600 kde by jela WiFina?

    #2
    Ja jedu na A600 68000 TCP/IP stack Miami, ale s klasickou 3Com sitovkou. Co presne vyzaduje 68020?
    I love Amiga

    Komentovat


      #3
      Pokud vím ani prism driver nepotřebuje víc než 68000.
      www.oldcomp.cz
      party.oldcomp.cz

      Komentovat


        #4
        Chtěl jsem rozjed MaiamiDX a ta vyžaduje 68020. Jednak ani nešel nainstalovat. Skusil jsem ho spustit a napsal chybovou hlášku "Program failed error #8000000B Waid for disk activity finish. Miami jsem neskousel. Skusím.

        Komentovat


          #5
          ja pouzivam toto a obejdu se bez MUI:
          - Miami32b2-main.lha: Main archive. *Everybody* needs to download this archive.
          - Miami32b-000.lha: Program binary for 68000/010 CPUs.
          - Miami32b-GTL.lha: GTLayout/GadTools user interface module for Miami.
          Naposledy upravil Solaris104; 04.02.2010, 22:23:04.
          I love Amiga

          Komentovat


            #6
            Právě jsem to stáhnul. Máš někde prosím někde postup jak ho nastavit, nebo můžu postupovat podle návodu od Probera k MiamiDX?

            Komentovat


              #7
              Návod je stejný, ale wifi potřebují ještě paramtry sítě v startup-sequenci, někde se to tady probíralo už na fóru. Zatlačím na dodělání těch dvou článků co mám rozděláno.
              Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

              Komentovat


                #8
                Ja postupoval dle tohoto:
                I love Amiga

                Komentovat


                  #9
                  Jasně, tohle je ale klasika ethernet. WIFI je na tom trochu jinak.
                  Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                  Komentovat


                    #10
                    Nastaveni prism je tady.
                    www.oldcomp.cz
                    party.oldcomp.cz

                    Komentovat


                      #11
                      Děkuji za odkazy a rady. Nejde mi spustit instalace Prism2 ani Miami32b_Instal, jakmile iliknu na ikonu Instal v obou případech mi hodí hášku "Unable to open your tool intaler." a tím to skončí.

                      Komentovat


                        #12
                        Podívej se do tooltype ikony, jaká je tam cesta k installeru.
                        Může vést jinam, než ho skutečně máš.
                        Pokud je tam jen istaller bez cesty, tak se podívej jestli ho máš třeba v C:, kde se standardně hledají příkazy.

                        Komentovat


                          #13
                          Případně stáhnout nový installer z Aminetu.
                          Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

                          Komentovat


                            #14
                            Děkuji, skusím se večer mrknout na tooltype ikony a dám vědět. Všěchny programy jsem včera stáhnul z Aminetu ty cos měl v článku.

                            Komentovat


                              #15
                              Installer z aminetu je snad první věc, kterou cpu do čerstvě nainstalovanýho workbenche...
                              www.oldcomp.cz
                              party.oldcomp.cz

                              Komentovat

                              Zpracovávám...
                              X