Oznámení

Sbalit
Aktuálně žádná oznámení.

Hledá se: zvláštní verze Glooma

Sbalit
X
 
  • Filtr
  • Čas
  • Zobrazit
Vymazat vše
new posts

    Hledá se: zvláštní verze Glooma

    Mám 4 verze:

    Gloom: původní hra, pixely 2x2, chodí i na pětikouli

    Gloom Deluxe: vylepšená grafika 1x1, viditelná zbraň, stejné levely jako Gloom

    Gloom Special Edition 97: stejný jako Gloom Deluxe, jiné obrázky mezi levely

    Gloom 3: Zombie Edition - jiné levely, jiný úvodní obrázek, jiní nepřátelé a vůbec grafika.

    Ale hledám jednu verzi, kterou jsem kdysi měl a teď jí nemůžu sehnat. Byla podobná Gloomovi Deluxe, čili 1x1 grafika, viditelná zbraň, stejní nepřátelé ALE nové levely. Mezilevelové obrázky snad byly původní, jen s jinými texty a úvodní obrázek byl taky původní, ALE vedle známého čerta byl vlevo ještě obrácený satanistický kříž.

    Že na HOL o něm není ani zmínka mě nepřekvapuje, ale neví o něm nikdo ani na EAB a dokonce není ani na webu obligenment. Zná to někdo z Vás? MÁ TO NĚKDO Z VÁS?
    Naposledy upravil Predseda; 13.02.2010, 19:01:32.
    "Venku leje. Naimpregnuju si hlavu pivem." (Červ, 2023)

    #2
    Jediné co jsem našel je snad jen Gloom 3: The Directors Cut:

    "To be released during 1998, Gloom3DC promises "professionally" designed levels and a greater variety of enemies to fight against. The game engine still appears to be the same as Gloom Deluxe but the game will be enhanced with over 60 minutes of footage, featuring "real" actors."

    Ale to bude blbost. Spíš by to odpovídalo nějakému tomu modu, koukni na Aminet.
    Pegasos II (1266MHz), 2048MB RAM, Radeon 9250 (256MB), HDD 200GB, USB 2.0, ZIP250 USB, USB floppy, SB Live!, HP LaserJet 1100, AmigaOS 4.1 Final Edition

    Komentovat

    Zpracovávám...
    X